Sen Anlat Karadeniz 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2018-2019 Yayın Tarihi

Sen Anlat Karadeniz 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2018-2019 Yayın Tarihi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Son yılların en iyi çıkış yapan dizisi olarak tarihe geçen ve ödül üzerine ödül alan Sen Anlat Karadeniz 2. sezon yayın tarihi açıklandı mı? 21. bölümü ile ekranlara kısa bir ara vermeye hazırlanan dizinin 2. sezon onayı aldığı açıklandıktan sonra derin bir nefes alan hayranları Sen Anlat Karadeniz 2. sezon ne zaman başlayacak? 2018-2019 yayın tarihi açıklandı mı? Sorularına yanıt arıyor. İşte tüm ayrıntılar…

Ekranların fırtınalar estiren dizisi Sen Anlat Karadeniz 2018-2019 sezonunda devam kararı alan ender yapımlar arasında yer alıyor. Güçlü ve kararlı bir kadının cesaretiyle çıktığı yolda izleyenler onu yalnız bırakmadı. Arkasına aldığı milyonlarca seyirciyle reyting rekorları kırmayı başardı.

Diriliş Ertuğrul gibi dişli bir rakibi bile geri planda bırakarak her hafta zirvenin sahibi olmayı başaran Sen anlat Karadeniz  sezon finali yapar yapmaz 2. sezon ne zaman başlayacak? Sen Anlat Karadeniz 2018-2019 yayın tarihi ne zaman soruları izleyenler tarafından merak edildi ve araştırıldı.

Sen Anlat Karadeniz 21. bölümüyle ekranlara veda ettikten sonra kısa bir aranın ardından tekrar yayın hayatına başlayacak. Dizinin resmi instagram hesabı bugüne kadar eşine rastlanmamış bir hızla 1 milyon takipçiye ulaşarak rekor kırdı. Dizinin yayınlandığı günler sosyal medyada en çok konuşulan konu olmayı başarıyor.

Son olarak Youtube’tan en hızlı 1 milyon takipçiye ulaşan dizi olarak ödüle layık görüldüğü biliniyor. Ödülden ödüle koşan ve başarıdan başarıya imza atan dizinin bu kadar ses getirmesi ilk bölümden itibaren belli olan bir durumdu. Dizinin konusu oyuncu kadrosuyla bütünleşince ortaya çıkan manzara tabi ki izlenmeye değer oldu.

Nefes ve Tahir’in arasındaki uyum ve elektrik  o kadar güzel lanse edildi ki onların yerine başka oyuncular düşünemiyoruz. 16 yaşında babası tarafından para karşılığında zorla satılan Nefes 8 yıl boyunca 22 kez kaçmaya teşebbüs etmiş fakat her defasında başarısız olmuştur. Taki denizden gelen kaplanın hayatına girdiği o güne kadar. Tahir’le birlikte başlayan macerası 21. bölüme kadar izleyenleri kendine hayran bıraktı.

Sen Anlat Karadeniz zaman zaman eleştirilerin odağı olmaktan da kurtulamadı. Kadında şiddetin özendirildiği bile iddia edildi. Fakat bu eleştirilere en güzel yanıtı seyirci verdi.

Sen Anlat Karadeniz 2 sezon ne zaman başlayacak? Sen Anlat Karadeniz yeni sezon yayın tarihi ne zaman? Sen Anlat Karadeniz 2018-2019 yayın tarihi nedir? Gibi hepsi aynı kapıya çıkan soruların yanıtına gelince, Sen Anlat Karadeniz 2018 Eylül ayının 2. haftası ekrana gelecek. Eğer son dakika değişikliği olmazsa 19 eylül çarşamba izleyiciyle buluşacak.

Sizler de sezon boyunca devam eden Sen anlat Karadeniz dizisiyle ilgili olumlu olumsuz düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

 

Etiketler: sen anlat karadeniz 2. sezon ne zaman başlayacak sen anlat karadeniz yeni sezon yayın tarihi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL