Sen Anlat Karadeniz 20. Bölüm Fragman Ve Özeti 6 Haziran Neler Olacak

Sen Anlat Karadeniz 20. Bölüm Fragman Ve Özeti 6 Haziran Neler Olacak

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Atv ekranlarının fırtınalar estiren dizisi Sen Anlat Karadeniz’de sezon finaline adım adım yaklaşırken dizide neler olacak sorusu da herkes tarafından merak ediliyor. Çarşamba akşamları zirveyi kimseye kaptırmayan Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragman ve özeti dizi biter bitmez araştırılmaya başlandı. Henüz dizinin 20. bölüm fragman ve özeti açıklanmadı fakat bizler tahminlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Sen Anlat Karadeniz son bölümde Tahir Vedat’a elindeki itirafı göstermiş, Yiğit ve Ceylan’ı alarak konağa getirmiştir. Ceylan ve Yiğit’in gelmesiyle kaleli konakta eğlence dolu bir hafta sonu yaşandı. Ceylan’ın kendi kızı olduğunu bilmeden onunla tatlı bir ilişki kuran Nefes, çok mutludur.

Bütün aile çaylığa çay toplamaya gider ve bütün sorunlar kısa bir süreliğine unutulur. Güzel bir hafta sonu geçiren Kaleliler için her şey yolunda gibi görünüyordur. Fakat, Tahir’e engel olamayıp Nefes’in çocuklarıyla kavuşmasına göz yuman Vedat Mercan’ın da uyanmasıyla hayatında hiç olmadığı kadar köşeye sıkışmıştır. Kaybedecek hiç bir şeyi olmayan Vedat hiç olmadığı kadar tehlikeli hamleler atar.

Nazar ile evlenmeye karar verirler. Nazar, ablasının intikamını alabilmek için Vedat’a eve demek zorundadır. Daimi velayet davası için mahkeme günü gelir çatar. Ve Vedat kurduğu planla Yiğit’in daimi velayetini almayı başarır. Nefes hayattaki tek dayanağı olan Yiğit’i kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken Tahir onun tek destekçisi ve umududur.

Fakat dizinin sezon finali sahnesinde Nefes’in çocuklarını alarak kaçacağı söyleniyor. Sizce bu durum nasıl gerçekleşir? Nefes neden böyle bir karar alır?

 

Etiketler: sen anlat karadeniz 20. bölüm fragmanı sen anlat karadeniz 6 haziran neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL