Sen Anlat Karadeniz 21. Bölüm Fragman Ve Özeti 13 Haziran Sezon Finalinde Neler Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sen Anlat Karadeniz; yayınlandığı ilk bölümden itibaren Osman Sınav’ın ünlü oyunculara gerek duymadan bir dizinin nasıl zirveye çıkacağını gösterdiği reyting rekorları kıran dizi. Total grubunda Diriliş Ertuğrul’u tahtından indiren Sen Anlat Karadeniz sezon finalinde neler yaşanacak? Dizi sezona nasıl veda edecek şimdiden merak ediliyor. Sen Anlat Karadeniz 21. bölüm 13 haziran özeti henüz açıklanmadı fakat biz dizide bugüne kadar neler yaşandı bundan sonra neler yaşanacak konusunda tahmin ve tüyoları paylaşacağız.

Sen Anlat Karadeniz 20. bölümde Tahir itiraf videosunu polise vererek dönüşü olmayan bir yola girmiştir. Tahir canının sigortası olan itiraf videosunu polise vererek hayatını hiçe saymıştır. Fakat Vedat’ın da Nefes’i polise şikayet etmesi kaçınılmazdır. Tahir tüm bunları düşündüğünde tek çareleri olarak Karadeniz’den kaçmayı görür.

Fakat Nefes Tahir’in kendi kafasına estiği gibi davranmasından onun adına kararlar almasından artık çok sıkılmıştır. Özellikle hayatını değiştirecek böyle bir kararı almasına çok sinirlenmiştir. Bir taraftan Nefes, bit taraftan babasının kendisine emanet ettiği ailesinin dağılmasını istemeyen Mustafa Tahir’e karşıdır. Tahir’e destek olan sadece Murat’tır.

Vedat velayeti almanın hazzını yaşarken ikinci darbeyi indirmek için Nazar’la evlenmeye hazırlanır. Fakat bu keyifli dakikalarının son bulması çok da uzun sürmez.

Dizinin sezon finalinde Nefes’in Yiğit’i alıp kaçacağını düşünüyoruz. Eğer Ceylan’ın kızı olduğunu öğrenirse onu da götürecektir. Çünkü Tahir’i Karadeniz’den ve ailesinden ayırmaya dayanamayacak. Yeni sezonda Tahir Nefes’i arayıp bulmak için çabalayacak diye düşünüyoruz.

Sizler Sen Anlat Karadeniz dizisi 21. bölüm sezon finali hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

 

Etiketler: sen anlat karadeniz 13 haziran 21. bölüm özeti sen anlat karadeniz sezon finalinde neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL