Sen Anlat Karadeniz 23 Mayıs 18. Bölüm Fragman Ve Özeti- Neler Olacak?

Sen Anlat Karadeniz 23 Mayıs 18. Bölüm Fragman Ve Özeti- Neler Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Sen Anlat Karadeniz

Atv ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Sen Anlat Karadeniz’de 17. bölümü geride bırakırken yeni bölümde neler olacak sorusu şimdiden izleyenler tarafından merak edildi. Sen Anlat Karadeniz 18. bölüm özeti henüz açıklanmadı fakat biz tahmin duyumlarımızı sizlerle paylaşacağız. Sen Anlat Karadeniz 18. bölüm özeti  23 mayıs neler olacak?

Dizinin son bölümünde Mercan Vedat’ın şeytani planına kurban gitmiş ve intihar süsü verilerek canına kast edilmişti. Fakat Mercan Tahir ve Nazar’ın müdahalesiyle hayata tutunmayı başarmıştı. Mercan hastanede ölüm kalım savaşı verirken Tahir de kendi vicdanıyla  büyük bir kavga içindedir. Nefes, Tahir’in kendisinden uzak durmasına dayanamaz ve sitem eder. Tahir sevdası için kendi canını bile hiçe sayarken Mercan’ın canını yakmış olmanın verdiği sorumlulukla iyice köşeye sıkışır.

Cemil ise her şeyden habersiz, teselliyi Vedat’ın dostluğunda ararken, Mercan’ın yaşadığını öğrenen Vedat onu öldürmek için harekete geçer. Mercan’ın yaşaması her şeyin ortaya çıkması demektir. Mercan ya ölecek ya da konuşamayacak hale gelecektir. Kızına bir zarar gelmesi halinde Tahir’i öldüreceğine yemin eden Cemil Tahir’i vurur. Tahir’in vurulmasıyla canından can giden Nefes onun yarasını sarabilecek mi?


Sen Anlat Karadeniz Tahir Nasıl Kurtulacak? Tahir’i Kim Kurtaracak?Tüm yaşananlardan Nefes’i sorumlu tutan Saniye ise Nefes’e dünyayı dar edecektir. Tahir, hastanede yaşam savaşı verirken Nefes’te hastane kapısında onunla birlikte savaş verecektir.

Diğer taraftan Nefes’in kızı Ceylan’ı aramaya devam eden Tahir’in ona ulaşmasına çok az kalmıştır. Tahir kendine gelecek ve ilk işi Nefes’i kızına kavuşturmak olacak. Tahir ve Nefes aşkı daha uzun bir süre sınanmaya devam edecek.

Sen Anlat Karadeniz 18. Bölüm Fragmanı (Güncellenecektir)

 

Etiketler: sen anlat karadeniz 18. bölüm fragmanı sen anlat karadeniz 18. bölüm neler olacak sen anlat karadeniz 23 mayıs neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL