Sen Anlat Karadeniz 23 Mayıs Var Mı Yok Mu? Ne Zaman Başlayacak?

Sen Anlat Karadeniz 23 Mayıs Var Mı Yok Mu? Ne Zaman Başlayacak?

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz 23 Mayıs aynı saatinde ekrana gelmeyince dizi var mı yok mu konusu merak edildi.  Sen Anlat Karadeniz 23 mayıs ne zaman başlayacak?

Sen Anlat Karadeniz 23 mayıs  çarşamba akşamı aynı saatinde ekrana gelmeyecek. Dizi Nihat Hatipoğlu ile İftar Vakti programının ardından 21.00’da yayına başlayacak. Kısa bir özetin ardından dizinin 19. bölümü izleyicisiyle buluşacak.

Tahir’in göğsüne Cemil’in sıktığı kurşun saplanmış kalmıştır. Her şeyi planlayan Vedat, Cemil’in yarım bıraktığı işi tamamlamak için Tahir’in peşindedir. Denizden gelen kaplan Tahir, Vedat’a karşı ilk kez bu kadar savunmasızdır ve çaresizdir.

Deli Tahir’in akan her damla kanda gücü azalırken, ona can olan ve hayatta tutan tek şey, Nefes’e olan sevdasıdır. Hem de onu kızına kavuşturmadan ölmeyecektir.  Nefes ise söz konusu Tahir olunca daha delidir. Tahir Kaleli’nin Nefes’ten beklediği  gibi; dağ gibi dimdik ayaktadır. İnandığı tek şey Tahir2in ona verdiği sözdür ve Tahir beni bırakmaz diye haykırır.

Son nefesiyle kendisini Karadeniz’in serin sularına bırakan Tahir, Nefes’e verdiği sözü tutabilmek savaşır ve başarılı olur. Tahir kurtulur ve Kaleli konağa tekrar döner. Hem artık Nefes de sevdasını haykırmıştır.Bundan sonra Tahir, Nefes’i kızına kavuşturmak için elinden geleni yapacaktır.

 

Etiketler: sen anlat karadeniz 23 mayıs neden yayınlanmadı sen anlat karadeniz 23 mayıs neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL