Sen Anlat Karadeniz 26 Aralık 36. Bölüm Fragmanı! Neler Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz yayınlanan son bölümde neler oldu? Sen Anlat Karadeniz 26 aralık 36. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Neler olacak?

Sen Anlat Karadeniz birinci sezon zirvede başladı. Fakat 2. sezon ne yazık ki bu başarısını sürdüremedi. Senaristlerin ve görüntü yönetmeni Emre Kabakuşak’ın teknik kadrodan ayrılmasının ardından dizi git gide kötüye ilerliyor. Sürekli ölüm kalım ve mantıksız olay örgüsü seyirciyi diziden uzaklaştırıyor.

Yayınlanan son bölümde Nefes, Nazar, Asiye, Berrak ve Mercan Vedat’ı kaçırıyor ve yaşadıklarının hesabını sormak istiyor. Bunun bu kadar kolay olabilmesi ise gerçekten mantık dışı. Bu arada Fikret karakterinin dizideki rolünü ise henüz anlamış değiliz. İyi mi kötü mü? Kimin tarafında? Saniye hanım ile aralarındaki ilişki ne?

Tahir ve Nefes’in evlenip düğün yaptıktan sonraki bu ayrılığının nedeni ise oldukça düşündürücü. Daha önce de defalarca konaktan kovulan Nefes şimdi nikahlı olmalarına rağmen neden Tahir’in yanında değil?

Sen Anlat Karadeniz 26 aralık 36. bölüm fragmanında dizinin gelecek bölümünde neler olacağı ile ilgili tüyolar alıyoruz. Fakat eminiz yine biri vurulacak ölümle burun buruna gelecektir. Bu defa kim vurulacak? Mehmet Ali Nuroğlu diziden ayrılacak mı?

Geçtiğimiz hafta Altın Kelebek ödül töreninde en iyi dizi çifti ödülüne layık görülen İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe ödülü aldıktan sonra büyük bir mutluluk yaşamışlardı. Duygularını dile getiren başarılı oyuncular sevenlerinden tam not almayı başardı. Sen Anlat Karadeniz 36. bölüm Fragmanı güncelenecektir.

Etiketler: sen anlat karadeniz 36. bölüm fragmanı izle


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL