Sen Anlat Karadeniz 27 Mart Var mı Yok mu, Atv Yayın Akışı!

Sen Anlat Karadeniz 27 Mart Var mı Yok mu, Atv Yayın Akışı!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Atv’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’de heyecan bitmek bilmiyor. Dizinin 27 Mart Çarşamba günü yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Sen Anlat Karadeniz 27 Mart var mı yok mu, yeni bölüm ne zaman?

2019 yerel seçimlere sayılı günler kala bir çok Kanal yayın akışlarını seçin odaklı değiştirmektedir. Bu değişikliği yapan kanallardan birisi de atv kanalı oldu. Atv’nin 27 Mart 2019 Çarşamba günkü yayın akışı değişti. Normal de 27 Mart Çarşamba ATV yayın akışı da saat 20.00 de Sen Anlat Karadeniz dizisi olması gerekirken dizinin başlamadığı dikkatlerden kaçmadı.

ATV yayın akışında saat 20.00de Recep Tayyip Erdoğan’la Özel Seçim yayını ekranlara gelecek. Sen Anlat Karadeniz dizisi 27 Mart Çarşamba günü ekranlarda olmayacak. Dizinin yeni bölümü 3 Nisan Çarşamba günü yayınlanacak. Peki dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak hatırlayalım. 

Sen Anlat Karadeniz 46. bölüm Özeti

Vedat’ın öldüğünü öğrenen Nefes o yaşarken söyleyemediklerini Vedat’ın mezarında dile getirir. Geçmişi geride bırakmaya kararlı olan Nefes ve Tahir, artık tüm hesapları kapatıp yeni bir hayata başlamaya hazırdır.

Saniye kırıp döktüklerini onarmaya karar verir. Af dilemeye Nefes’ten başlayan Saniye sonunda evlatlarını bağrına basar.

Nazar ve Murat’ın düğünü yapılır. Cemil tarafından kapıya konan Nazar’ın, artık Murat’tan başka kimsesi yoktur. Düğünde yaşanan beklenmedik olay herkes için büyük sürpriz olur…

27 Mart 2019 Çarşamba Atv Yayın Akışı!

Etiketler: 27 mart 2019 Çarşamba Atv Yayın Akışı! 27 mart sen anlat Karadeniz var mı Sen Anlat Karadeniz 27 Mart Var mı Yok mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL