Sen Anlat Karadeniz 30 Mayıs 19. Bölüm Fragman Ve Özeti Neler-Olacak?

Sen Anlat Karadeniz 30 Mayıs 19. Bölüm Fragman Ve Özeti Neler-Olacak?

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz 19. bölümde yine heyecan ve aksiyon dolu bir bölüm izleyenleri bekliyor. Ekranların reyting rekorları kıran dizisi Sen Anlat Karadeniz’de Mercan’ın komaya girmesiyle öfkeden deliye dönen Cemil Tahir’i vurmuştu. Bu bölüm Tahir’in kurtulmasıyla yaşananları izledik. Dizi biter bitmez Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 mayıs neler olacak? Soruları seyirci tarafından merak edildi. Heniz dizinin 19. bölüm fragman ve özeti açıklanmadı fakat biz tahmin ve tüyoları sizlerle paylaşıyoruz.

Sen Anlat Karadeniz son bölümde Tahir, yaralı bir şekilde Cemil’in kapattığı kulübeden çıkmayı başarmıştır. Cemil’in yarım bıraktığı işi tamamlamak isteyen Vedat her yerde Tahir’i aramış fakat bulamamıştır. Tahir Karadeniz’in serin sularında kan kaybederken onu hayatta tutan tek şey Nefes’e olan sevdasıdır. Tahir orada can çekişirken Nefes öldüğüne inanmamış ve Tahir’i bulmak için çabalamıştır.

Tahir bulunmuş ve Cemil polise teslim edilir. Ameliyatın ardından hayata dönen Tahir, tüm ailenin ilgisiyle bunalır. Fakat Nefes’in desteği onu her şeyden çok mutlu eder. Dizide uzun süredir beklenen Nefes’in sevdasını itiraf ettiği sahne ise sonunda yaşanmıştır. Nefes ve Tahir’i hastane odasında birlikte gören Vedat, içinde kıskançlık ve hırsın verdiği ateşle bir kez daha intikam yemini eder.

Tahir’in bundan sonraki tek amacı Nefes’i kızına ulaştırmaktır. Kendine gelir gelmez Ceylan ve Nefes’i bir araya getirmek için harekete geçer. Fakat bu o kadar kolay olmayacaktır. Nefes’in Ceylan’a ulaşması hiç de kolay olmayacaktır. Büyük bir sınav Tahir ve Nefes’i beklemektedir. Tahir ve Ali Ceylan’ı bulabilmek için yeni planlar peşine düşecektir.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde bundan sonra her şey daha zor ve güç olacaktır. Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm özeti açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacaktır.

 

Etiketler: sen anlat karadeniz 19. bölüm fragmanı sen anlat karadeniz 19. bölüm özeti sen anlat karadeniz 30 mayıs neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL