Sen Anlat Karadeniz 30 Mayıs Neden Yayınlanmadı? Var Mı Yok Mu?

Sen Anlat Karadeniz 30 Mayıs Neden Yayınlanmadı? Var Mı Yok Mu?

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz dizisi takipçi kitlesi oldukça yüksek bir program. Ve dizi, 16. bölüme kadar 2000’da ekrana gelmeye devam etti. Fakat son 3 haftadır dizinin aynı saatinde yayına başlamaması izleyenleri endişelendirdi. Ve seyirci Sen Anlat Karadeniz 30 mayıs var mı yok mu neden yayınlanmıyor sorularına yanıt aradı.

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Hellvacıoğlu, Öykü Gürman ve Sinan Tuzcu gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dizinin 30 mayıs 20. bölümü iftar programı nedeniyle 1 saat rötarlı ekrana gelecek. Sen anlat Karadeniz yeni bölümüyle 21.00’da ekrana gelecek.

Sen Anlat Karadeniz 22. bölümüyle 21 haziran çarşamba akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Sezon finali öncesinde heyecan dolu 3 bölüm izleyenleri bekliyor. Dizinin bu bölümünde Yiğit’in velayetini kaybeden Nefes teselliyi yine Tahir’de bulacak.

Nefes için zor günler şimdi başlıyor. Kaybedecek hiç bir şeyi olmayan Vedat, Mercan’ın da gözlerini açmasıyla iyice köşeye sıkıştı. Bundan sonra daha önce hiç görmediğimiz kadar tehlikeli bir Vedat izleyeceğiz.

Sen Anlat Karadeniz dizisinin son bölümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Nefes’in Mercan’ın yanına girip bunu sana yapan Vedat ise elimi sık dediği sahne hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce de çok amatörce bir sahne değil mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler: sen anlat karadeniz 30 mayıs neden yok sen anlat karadeniz 30 mayıs yeni bölüm ne zaman


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL