Sen Anlat Karadeniz 34. Bölüm Fragmanı, Özeti 12 Aralık Neler olacak?

Sen Anlat Karadeniz 34. Bölüm Fragmanı, Özeti 12 Aralık Neler olacak?

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz yine izleyenleri ekrana kilitleyen bir bölüme imza etti. Her çarşamba yayın hayatına devam eden dizi ”Diriliş Ertuğrul” ile zirveye ortak çıkıyor. Sen Anlat Karadeniz 34. Bölüm Fragmanı heyecanla beklenirken reytinglerdeki düşüşte dikkatlerden kaçmadı.

SAK, Diriliş Ertuğrul yeni sezonuna başladığından itibaren zirveyi kaptırıyor. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı dizide heyecanı doruklarda yaşıyoruz. Geçtiğimiz bölümde Vedat’ın adamının Fatih’i vurması ile düğün gününün hüsrana döndüğü bölüm ile büyük bir anlaşmazlığa düşen Tahir ile Nefes bölüm boyunca birbirlerini ikna etmeye çalışmışlardır.

Son bölüm de  Nefes’in Tahir’i terk etmiştir. Tahir, terk edilmenin acısı ile  kendisini tekneyle denize sürmüştür. hava şartlarının kötü olması ile tekne alabora olmuş. Kimsenin olmadığı kıyıya vurmuştur. Tahir’i kurtaran ise eşi Nefes olmuştur.

34. bölüm de ise Fatih, Vedat’ın kötü adamlarından birinden çıkan kurşun ile vurulmuştu. Durumu iyiye giden Fatih bu bölümde yoğun bakımdan normal odaya alınacak. Bir nebze olsun Kalelileri yüzü gülecek. Fatih’i bir an olsun yalnız bırakmayan Berrak, Fatihe olan aşkını dile getirir.

Saniye hanım ise oğlunun gözlerini açması ile bütün Trabzon’a kurban adağı dağıtır. Tahir ile barışan Nefes düğünlerinden sonra ilk defa  baş başa kalır. Uzun bir zaman sonra ilk defa sakinlik ile yalnız kalırlar. Bir yandan ise Vedat’a boşanma davası açan Nazar bu durum onun ve ailesi için hiç kolay olmayacak.

Etiketler: sen anlat karadeniz 12 aralık neler olacak? sen anlat karadeniz 34. bölümde neler olacak ?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL