Sen Anlat Karadeniz 5 Aralık 33. Bölüm Fragmanı! Neler Olacak?

Sen Anlat Karadeniz 5 Aralık 33. Bölüm Fragmanı! Neler Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sen Anlat Karadeniz’de heyecan dolu bir bölüm daha izleyicisiyle buluştu. Dizinin yayınlanan 32. bölümünün ardından 5 aralık yeni bölümde neler olacak sorusu araştırılmaya başlandı. Sen Anlat Karadeniz 33. bölüm 5 aralık fragmanı özeti ve neler olacak? 

Kaleli erkeklerinden bu seferde Fatih’in vurulması Saniye için bardağı taşıran son damla olur. Saniye tarafından bir kez daha evden kovulan Nefes duyduklarını sineye çekemez Yiğit’i de alarak konaktan uzaklaşır.  Yoksa Nefes için bir süredir gördüğü güzel rüyadan uyanma zamanı mı geldi? Vedat’ın Nazar’a yaptığı eziyetleri öğrenen Cemil hesap sormak için Vedat’ın yanına gelecektir.  Eline silahı alıp Vedat’ın karşısına çıkan Cemil, Vedat’ı öldürmeye niyetlenir.

Nefes tarafından terk edilen Tahir kardeşi ölümle yaşam arasındayken bir de Nefes’in peşine düşer. Nefes ve Tahir için artık her şeyin sonuna mı gelinmişti? Nefes her şeye rağmen konağa tekrar dönecek midir? Yoksa artık oğlunu da yanına alarak yeni bir hayat mı çizecektir.

Sen Anlat Karadeniz Kıyıya Vuran Ceset Kim? Tahir Mi?

Sen Anlat Karadeniz , yönetmen ve senarist değişikliklerinin ardından 2. sezonda bir türlü ilk sezonun tadını vermedi. İzleyicinin de bu değişikliğin ardından diziye olan ilgisini giderek azaldı.

Zaten dizi ilk bölümlerde verdiği etkiyi artık izleyiciye geçiremiyor. Kadına şiddet ve bu şiddete boyun eğmeyen bir kadının mücadelesinden tamamen koptu. Vedat’ın defalarca vurulması ve her şeye rağmen yaşamaya devam etmesi, Tahir’in bir çok kez ölümle burun buruna gelmesi fakat her defasında kurtulması. Artık bu tür basit senaryolar izleyici cezbetmiyor. Sen Anlat Karadeniz bu hafta da yine drama gebe bir bölümle haftayı kapattı.

Sen Anlat Karadeniz 33. bölümde her şey bir süre daha yoluna girecek. Fatih kendine gelecek, Fatih’in vurulmasından Nefes’in sorumlu olmadığı ortaya çıkacak.

Etiketler: SEN ANLAT KARADENİZ 33. BÖLÜM FRAGMANI sen anlat karadeniz 33. bölüm ip uçları sen anlat karadeniz 5 aralık neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL