Sen Anlat Karadeniz 8. Bölüm Özeti? 14 Mart Çarşamba Fragmanı!

Sen Anlat Karadeniz 8. Bölüm Özeti? 14 Mart Çarşamba Fragmanı!

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Atv ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 7. bölümü sonrası izleyiciler dizinin 8. bölümünü merak etti. Sen Anlat Karadeniz 8. bölümde neler olacak? 14 Mart Çarşamba fragmanı yayınlandı mı? Sen anlat Karadeniz son olaylar ile ilgili analizinde neler var? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz 8. Bölüm Özeti? 14 Mart Çarşamba Fragmanı!

Atv ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz ilk bölümünden itibaren konusu ile izleyiciyi etkilemeyi başardı. Sen Anlat Karadeniz’de Nefes yıllar önce babası tarafından patronuna satılmış ve yıllarca işkence görmüştür. Bu durum Nefes’in psikolojisini de bozmuştur. Öte yandan Nefes’i hayata bağlayan tek neden ise çocuğu Yiğit’dir. Yiğit yıllarca bir yalıda kalmış ve hiç dışarı çıkmamıştır. Nefes’i alıkoyan ve ona zorla sahip olmaya çalışan Vedat ise mafya babası gibi hareket eden her istediğini zorla almaya çalışan psikopat bir adamdır.

Nefes ve Yiğit’in hayatı bu şekilde devam ederken onları bu dertten Vedat’ın yanında çalışan abisi kurtaracaktır. Her şey hazılanmış ve Yiğit ile Nefes kaçacakken Vedat bu işi yapan kişinin Nefes’in abisi olduğunu öğrenmiş ve Nefes’in gözleri önünde abisini vurmuştur. Bundan sonra ise Nefes başkalarına zarar gelmemesi için kaderine razı olmuş ancak mücadeleyi de bırakmamıştır.

[mavitext]Sen Anlat Karadeniz Mercan Ölecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Sen Anlat Karadeniz’de diğer tarafta Karadeniz’de yaşayan bir aile vardır. Bu aile bir gün İstanbul’a iş amaçlı ailecek giderler. İş yapacakları kişi ise Vedat’dır. Vedat’ın evine giden Tahir ve Mustafa ile ailesi Nefes ve Yiğit ile de tanışmış ve hayatlarında dönüşü olmayan bir yola da girmiş oldular. Tahir Nefes’teki farklılıkları hemen anlamıştır. Aile dönüşe geçerken Yiğit ile Nefes’te Tahir’in aracına binerler ve Trabzon’a gelirler. Vedat bunu fark eder ve o da Trabzon’a gelir.

Sen anlat Karadeniz’de bu aşamadan sonra Vedat ve Nefes, Tahir arasında bir kovalamaca yaşanır. Son olarak Vedat yıllar önce Nefes’in abisini öldürdüğünü itiraf ederek bunu videoya çekerek Mustafa’ya verir. O da karşılığında Yiğit’i Vedat’a verir. Son bölümde ise Tahir Mercan ile Nefes arasında kalır. Mercan’a söz vermiş, Nefes’e ise sevdalanmıştır. Sizce Tahir kimi seçecek? Mercan mı? Nefes mi? Bu iş nasıl olacak? Yorumlarınızı bekliyorum.

Sen Anlat Karadeniz (Güncelleme) 8. bölümde Nefes ve Tahir vurulmaktan kurtulmuştur. Ancak bu sefer de Tahir ile Nefes’i ayıracak olan yeni bir sorun çıkar. Tahir’in nereye gideceği merak konusudur. Ancak bu duruma en çok Nefes üzülmüştür. Tahir’in Nefes’e daha önce söylemediği konu nedir? Sen Anlat Karadeniz 14 Mart yeni bölümü ile izleyici ile buluşacak. Sizce Tahir nereye gidiyor? Tahir ile Nefes ayrılacak mı?

[saritext]Sen Anlat Karadeniz Mercan Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Sen Anlat Karadeniz 14 Mart 8. Bölüm Fragmanı

Etiketler: sen anlat karadeniz 14 mart fragmanı sen anlat karadeniz 8. bölüm fragmanı sen anlat karadeniz 8. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL