Sen Anlat Karadeniz 9 Mayıs 16. Bölüm Özeti Ve Fragmanı

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz, son yılların en çok izlenen dizisi olarak reytingleri kasıp kavurmaya devam ediyor. Ekran macerasını hızla sürdüren dizinin 15. bölümünde yine heyecanlı ve duygusal sahneler izledik. Dizinin final sahnesinin ardından Sen Anlat Karadeniz 16. bölümde neler olacak, Sen Anlat Karadeniz 9 mayıs özeti ve fragmanı yayınlandı mı soruları sorgulanmaya başlıyor. İşte Ayrıntılar…

Çarşamba akşamları ekrana gelen ve Diriliş Ertuğrul gibi güçlü bir yapımla reyting savaşı veren Sen Anlat Karadeniz bazı kesimler tarafından eleştirilerin odağı olsa da arkasına aldığı geniş izleyicisiyle yoluna devam ediyor. Diziyle ilgili erken final yapacak söylentileri ise tamamen asparagas.  Sen Anlat Karadeniz 16. bölüm özeti resmi olarak açıklanmadı fakat bir 9 mayıs neler olacak konusunda tahmin ve tüyoları sizinle paylaşacağız.

Dizinin son bölümünde Tahir, Nefes’i kolundan tutup ailesinin karşısına çıkardı ve evleneceklerini açıkladı. Saniye Hanım ve Mustafa’nın tüm karşı çıkışlarına rağmen hem onların hem de tüm Sürmene’nin karşısında dağ gibi durdu. Asiye reis ve yangazlar bu evlilik kararının en büyük destekçisi oldular. Fakat tek sorun Mustafa ya da Saniye hanım değildir. Vedat, Tahir ve Nefes’in evleneceğini Saniye hanımdan öğrendi ve çılgına döndü.

Nefes için evlilik adeta keskin bir bıçaktır. Karşısındakinin Tahir olmasına rağmen evlilik onu çok korkutur. Fakat çekilen resimlerden dolayı gayri ahlaki ilişki iddiasını ispatlamak üzere olan Vedat’ı engellemenin tek yolu budur. Nefes mecburen evlenmeyi kabul eder. Nefes evlenmeyi kabul etse de yanacak etmese de yanacaktır.

Vedat Nefes ve Tahir’in evlenme kararını duyduktan sonra hemen son ve en güçlü planını uygulamaya koyar. Nefes ve Tahir’in evlenmemesi için elinden geleni yapacaktır. Öte yandan Tahir’in Vedat’ın canını neden bağışladı ise yavaş yavaş ortaya çıkacaktır. Nefes’in geçmişinde yaşadığı en büyük acısı yine onu rüyalarında bulur. Vedat’ın bu kadarını da yapmaz dediği her şeyi yaşamıştır Nefes.


Sen Anlat Karadeniz Ayrılan Ve Yeni Gelen Oyuncular Diziden Kim Gitti


Tahir ve Nefes evlenecekler. Çünkü ne Vedat ne de Tahir’in ailesi onları rahat bırakmayacaktır. Nefes, bir erkeğin şiddetinden kaçmak için başka bir erkeğin kanatları altına girmeyecektir. Vedat’tan oğlunu alabilmek için kanun önünde kendi imkanlarıyla savaşmayı tercih edecektir. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Nefes’in Vedat’a yenilme ihtimali oldukça fazla.

Sen Anlat Karadeniz 16 bölümde Tahir’in Vedat’ı neden affettiği, Vedat’ın Tahir’e ne anlattığı ortaya çıkacak. Yine en heyecanlı bölümlerden biri izleyenleri bekliyor. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes’in acı sırrı ve Tahir’in Vedat’ı neden öldürmediği sonunda ortaya çıktı.

Nefes’in Yiğit’ten sonra bir çocuğu daha dünyaya gelmiş fakat Nefes onun öldüğünü sanmaktadır. Oysa Nefes’in kızı ölmemiştir. Vedat Ceylan ismini verdiği kızını Nefes’ten gizlemiştir. Nefes bir gün onu gerçekten sevdiğinde kızı Ceylan’ı ona hediye edecektir.

Bundan sonra olaylar bunun üzerine gelişecek. Tahir Nefes’ten bebeğinin yaşadığını gizleyerek aslında ilerde yaşanacak büyük bir sorunun temelini hazırlar. Nefes bu sırrı ondan sakladığı için Tahir’i asla affetmez.

Sen Anlat Karadeniz 9 mayıs 16. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır.

Etiketler: sen anlat karadeniz 16. bölüm fragmanı sen anlat karadeniz 16. bölüm özeti sen anlat karadeniz 9 mayıs neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL