Sen Anlat Karadeniz 9 Mayıs Var Mı Yok Mu? Neden Yayınlanmıyor?

Sen Anlat Karadeniz 9 Mayıs Var Mı Yok Mu? Neden Yayınlanmıyor?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Sen Anlat Karadeniz

Ekranların sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz  reytingleri kasıp kavurmaya devam ediyor. Muhteşem konusu, kaliteli oyuncu kadrosu ve toplumsal mesajıyla kısa sürede büyük ilgi toplayan Sen Anlat Karadeniz 9 mayıs var mı yok mu neden yayınlanmıyor soruları vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı.

Dizinin 9 mayıs 16. bölümünü iple çeken izleyici, dizinin gelecek hafta yeni bölümü var mı yok mu merak ediyor. Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmalarının yayın haklarını satın alan Atv, 9 mayıs çarşamba yapılacak olan final kupası maçını yayınlamayı planlıyor. Fakat aynı gün 16. bölümü ile ekrana gelmesi beklenen Sen Anlat Karadeniz dizisi için nasıl bir karar alındı merak ediliyor.

Atv daha önce Kanatsız Kuşlar dizisinin yerine defalarca maç yayını koymuştu. Fakat Sen Anlat Karadeniz dizisi için risk alacağını sanmıyoruz. Diğer taraftan Ziraat Türkiye Kupası maçı özellikle erkek izleyici kitlesi için oldukça önemli. Yani kanal Sen Anlat Karadeniz dizisi yerine final maçını koyarsa reyting kaybı yaşamaz.

Ayrıca maç, Diyarbakır Stadında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da seyirci olarak katılımıyla gerçekleşeceği için oldukça önem arz ediyor. Tüm bunlar göz önüne alındığında Sen Anlat Karadeniz 9 mayıs yeni bölüm var mı yok mu, neden yayınlanmıyor soruları haklı olarak merak ediliyor.

Sen Anlat Karadeniz 9 mayıs yayınlanmalı mı? Eğer Sen Anlat Karadeniz dizisinin yayınlanmasını istiyorsanız destekleyici düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. Böylece sesinizi kanal duyurabilirsiniz. 

Etiketler: 9 mayıs sen anlat karadeniz var mı yok mu sen anlat karadeniz 9 mayıs neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL