Sen Anlat Karadeniz Ali Kim? Gerçek Adı Ne?

Sen Anlat Karadeniz Ali Kim? Gerçek Adı Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir’in askerlik arkadaşı Ali dizinin 16. bölümünde dahil olmuştu. Şimdi dizinin ilerleyen bölümlerinde daha çok ortaya çıkmaya başladı. Sen Anlat Karadeniz Ali Kim sorusu da böylece daha çok sorgulanmaya başladı.

Tahir’in Askerlik arkadaşı Ali de polistir. Mithat Komiserle birlikte Nefes’in kızı Ceylan’ı bulmak için hareket eder. Sen Anlat Karadeniz Ali’nin gerçek adı ne?

Temmuz Gürkan Karaca’dır. Temmuz Gürkan Karaca 1987 yılında Afyon’da dünyaya gelmiştir. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deniz Yıldızında Atakan karakterine hayat vermiştir.

Yakışıklı ve karizmatik oyuncu Unutma beni dizisinde ise Ayhan karakteri ile izleyicinin gönlünde taht kurmuştur. Yine yayınlandığı döneme damga vuran polisiye dizi olan Behzat Ç dizisinde rol almıştır.

Temmuz Gürkan Karaca Ankara’da ikamet etmektedir. Çekimlerinin bir kısmı Ankara da gerçekleşen Beni Affet dizisinde de rol alan Temmuz Gürkan Karaca, dizide uzun süre Yiğit karakterine hayat vermiştir. Kaliteli bir  dizi oyuncusu olduğu kadar aynı zamanda iyi bir tiyatro oyuncusudur. Ankara Devlet Tiyatrosunda önemli oyunlarında sahne almıştır.

Günümüzde Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir’in askerlik arkadaşı ve devrem diye seslendiği karaktere hayat veriyor. Dizide uzun süre göreceğimiz oyuncu geçtiğimiz bölüm yaptığı sarhoş taklidiyle büyük beğeni topladı.

Sen Anlat Karadeniz Tahir’in askerlik arkadaşı kim?

Etiketler: sen anlat karadeniz tahirin arkadaşı ali kim sen anlat karadeniz tahirin askerlik arkadaşı kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL