Sen Anlat Karadeniz Asiye (Öykü Gürman) Kim? Mustafa’nın Eşi Asiye Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz Asiye (Öykü Gürman) Kim? Mustafa’nın Eşi Asiye Kimdir?

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Atv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Sen Anlat Karadeniz kaldığı yerden devam ederken dizide Asiye karakteri merak konusu oldu. Asiye, “Mustafa’nın biricik eşidir. Vaktiyle köyün en güzel kızı olan Asiye tam bir Karadeniz kadınıdır. Kimi zaman hırçın kimi zaman anaç. Müsrif, dırdırcı, patavatsız, samimi, kıskanç, merhametli gelenek sallamaz, özgüveni ise yüksektir. Kendisine yapılan yanlışı affetmez, Kolay gaza gelir ve yaptığı yanlışı kabul etmez.” Sen Anlat Karadeniz dizisinde Asiye karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Öykü Gürman’dır. Öykü Gürman hakkındaki bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz Asiye (Öykü Gürman) Kim?

Öykü Gürman, 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1.69 boyunda 52 kg olan oyuncu kahve göz ve kahve saç rengine sahiptir. Öykü Gürman kardeşi Berk Gürman ile birlikte Youtube yükledikleri şarkı Evlerinin Önü Boyalı Direk ile tanınmış ve milyonlarca kez izlenmiştir. Akdeniz ve Arap müziklerini harmanlayarak müzik yapmaktadır. Söyledikleri Evlerinin Evi Boyalı Direk şarkısına yaptıkları klip ile de 10 milyon civarında izlenme oranı yakalamışlardır.

İlk olarak Berk’in imzasını taşıyan Kısmet albümünü çıkartmışlardır. Albümde 10 şarkı bulunmaktadır. Bu albümden sonra TRT ekranlarında Boyalı Direk isimli kültür ve müzik programını sunmuşlardır. Öykü Gürman Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olmuş Cihan Aşkın’dan özel dersler almıştır. Üniversite eğitimini ise İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı kazanarak keman ve şan eğitimleri almıştır.

[mavitext]Sen Anlat Karadeniz Vedat Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Öykü Gürman şarkıcı Yavuz Bingöl ile 2015 yılında evlendi ancak 2016 yılında boşandı. Oyuncu Kısmet’ten sonra İkisi Bir Arada ve Bir Başka albümlerini çıkardı. Oyuncu 2004 yılında bir dizide rol aldıktan sonra, 2014 yılında Panzehir adlı filmde rol aldı. 2014 yılında rol aldığı diğer dizi ise Urfalıyam Ezelden oldu. Bu dizide Ceylan karakterini canlandırdı. 2007 yılında Kral Tv’den En İyi Çıkış Yapan Grup ödülü, 2007’de Magazin Gazetecileri Derneğinin “yılın en iyi çıkış yapan yorumcusu” ödülü, 2008’de Radio N101 “En İyisi Sizsiniz” ödülü, 2008’de Hürriyet Altın Kelebek ödülünü aldı.

[pembetext]Sen Anlat Karadeniz Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/pembetext]

Öykü Gürman Canevi Videosu!

Etiketler: sen anlat karadeniz asiye gerçek adı sen anlat karadeniz asiye kimdir sen anlat karadeniz asiye rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL