Sen Anlat Karadeniz Asiye Ve Nefes’in 1. Bölümde Giydiği Elbise Markası Fiyatı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sen Anlat Karadeniz yaz aylarında tekrar bölümleriyle ekranlara gelmeye başladı. Son yılların en iyi çıkış yapan dizisi Sen Anlat Karadeniz 21 bölümü haziran ayında sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Dizinin tekrar bölümleri ne zaman yayınlanacak sorusu herkes tarafından merak edildi ve araştırıldı. Dizi kısa süre içinde tekrar bölümleriyle ekrana gelmeye başladı.

Sen Anlat Karadeniz kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 25 haziran pazartesi 16.20’de seyircisiyle buluşuyor. Unutulmayacaklar listesinde ilk sırada yer alan Sen Anlat Karadeniz dizisinin 1. bölümünde Nefes’in giydiği beyaz elbise herkesin ilgisini çekti.

Sen Anlat Karadeniz Nefes’in 1. bölüm giydiği beyaz elbise nereden? Markası nedir? Fiyatı nedir? 

Sen Anlat Karadeniz 1. bölümde Nefes’in giydiği beyaz elbisenin markası Barrus London markadır ve 5800 liradır. Rengi ve modeliyle İrem Helvacıoğlu’nun başarıyla taşıdığı elbise uzun süre konuşuldu.

Sen Anlat Karadeniz Nefes’in 1. bölümde Yiğit ile oynarken giydiği kırmızı yoğunluklu hırkanın markası Koton. Fiyatı ise 49.99.

Sen Anlat Karadeniz Asiye’nin 1. bölümde giydiği lacivert kadife elbisenin markası online alışveriş sitesi olan giyimsel.com. Fiyası ise 69.99. Fakat tükenmiş olabilir.

Etiketler: sen anlat karadeniz asiyenin 1. bölüm giydiği elbise sen anlat karadeniz nefesin 1. bölümde giydiği beyaz elbisenin markası ve fiyatı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL