Sen Anlat Karadeniz Ayrılan Ve Yeni Gelen Oyuncular Diziden Kim Gitti

Sen Anlat Karadeniz Ayrılan Ve Yeni Gelen Oyuncular Diziden Kim Gitti

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Ekranların fırtınalar estiren dizisi Sen Anlat Karadeniz her bölümüyle soluksuz izlenmeye devam ediyor. Dizi ekranlarda en çok izlenen dizi olma özelliğinin yanı sıra sosyal medya ve diğer platformlarda da en çok konuşulan yapımlar arasında yer alıyor. Dizide ki en küçük detay izleyenler tarafından merakla araştırılıyor. Sen Anlat Karadeniz ayrılan ve yeni gelen oyuncular, dizden kim gitti, kim neden çıktı soruları sürekli gündemde.

Sen Anlat Karadeniz, keyifle izlenen epik bir dizi olmasının yanında, günümüz dizilerinde başarılamayan şeyi başarmışlar ve başrollerin kimyası çok güzel tutuyor. Aralarındaki enerji ve çekim o kadar güzel ki asla bunun bir kurmaca olduğunu hissetmiyoruz.

Başlarda Nefes karakterini Tahir’in yanında sönük bulsak da, zamanla Tahir’in karşısında başka kadın oyuncu düşünemiyor olduk. Günümüzde yakışıklı bir erkek ve güzel bir kadını yan yana getirerek olmuyor. Ne kadar ikna edici oldukları, kimyalarının tutmaları çok önemli.  İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe bunu en iyi şekilde başaran iki isim.

Sen Anlat Karadeniz, Trabzon’un eşsiz doğasında çekimlerini sürdürüyor. Kadrosunda Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Gözde Kansu, Öykü Gürman, Sinan Tuzcu,  İlayda Çevik gibi bir çok başarılı ve seçkin oyuncuların yer aldığı dizide oynamak isteyen çok fazla isim var. Çünkü dizide rol alan bütün oyuncular şuanda fenomen olmuş durumda. Daha önce pek çok dizide rol almasına rağmen ismini dahi bilmediğimiz oyuncular Sen Anlat Karadeniz dizisiyle birlikte yıldızı parladı.

Sen Anlat Karadeniz, şiddetten kaçan bir kadın ve ona kanat geren bir deli dolu ve mert bir adamın heyecan dolu hikayesini anlatıyor. Genel konusunda dramın ağırlıkta olduğu Sen Anlat Karadeniz’de hikaye günden güne daha heyecanlı bir hal alıyor.


Nehir Erdem Ve Ayşe Ferda Eryılmaz Sen Anlat Karadeniz Senarist Kadrosundan Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?


Dizinin ilk sezonu başarıyla izlendi. Hatta dizi beklentilerin üzerinde bir başarıyla dizinin ikinci sezon onayı alacağı garantilendi. Fakat Sen Anlat Karadeniz dizisi çok hassas bir konuyu ele aldığı için yanlış bir mesaj vermesi durumda izleyicinin tepkisiyle karşı karşıya kalabilir.

Sen Anlat Karadeniz dizisi oyuncu kadrosundan ayrılan isimler; Eyşan karakterine hayat veren Gözde Kansu, Necip karakterine can veren Faruk Acar. 

Sen Anlat Karadeniz reji kadrosundan ayrılan isim Emre Kabakuşak. 

Sen Anlat Karadeniz Senaryo ekibinden ayrılan isimler Ayşe Eryılmaz ve Nehir Erdem

Sen Anlat Karadeniz Mustafa Neden Öldü Diziden Neden Ayrıldı

Sen Anlat Karadeniz dizisinden ayrılan oyuncu ilk sezon olmadi. Fakat 3. sezonda diziye yeni karakterler dahil olacak. En kısa zamanda bu karakterleri haberimizde paylaşacağız.

Sizler Sen Anlat Karadeniz 3. sezon kadrosunda kimleri görmek istersiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz. 

Etiketler: sen anlat karadeniz dizisinden ayrılan oyuncular sen anlat karadeniz dizisinden kim gitti sen anlat karadeniz yeni gelen oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL