Sen Anlat Karadeniz Berrak Kimdir? (İlayda Çevik Yaşı Boyu Kariyeri)

Sen Anlat Karadeniz Berrak Kimdir? (İlayda Çevik Yaşı Boyu Kariyeri)

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz tüm heyecanı ile devam ederken bu haftaki yayınlanacak 9. bölümde diziye yeni bir isim dahil oluyor. Dizide kocasından işkence görmüş Berrak karakterini canlandıracak olan oyuncu İlayda Çevik oldu. İlayda Çevik izleyici tarafından merak edildi. İlayda Çevik hakkında tüm bilgilere yazımızda ulaşabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz Berrak Kimdir? (İlayda Çevik Yaşı Boyu Kariyeri)

1994 yılında Balıkesir Burhaniye’de dünyaya gelen başarılı isim, 172 cm boyunda 55 kg ağırlığındadır. Mavi gözlü olan oyuncu oğlak burcudur. Oyunculuğa Karagül dizisinde başlayan oyuncu daha önce tiyatro ile ilgilendi. Menajeri Berna Türkkan’ın sayesinde televizyon dünyasına ve kamera önünde oynamaya adım atan oyuncu oyuncu olmasında ailesinin desteğini her zaman yanında hissetmiştir. Oyunculuğun dipsiz bir kuyu olduğunu düşünen İlayda Çevik her gün yeni bir şeyler öğrendiğini dile getirmiştir.

İlayda Çevik Karagül dizisinin hayatının dönüm noktası olduğunu dile getirmiştir. Böyle bir fırsatın hayatta her zaman insanın karşısına çıkmayacağını söyleyen oyuncu bu durumu iyi değerlendirmiştir. İlayda Çevik, Karagül dizisi ile birlikte hem hayata hem oyunculuğa dair bir çok şey öğrenmiştir. Bu dizi ile birlikte izleyici tarafındanda tanımayı başaran İlayda Çevik dizide Maya karakterini canlandırmıştır. Dizide Ece Uslu, Mert Yazıcıoğlu, Şerif Sezer, Sevda Erginci gibi isimler yer almıştır.

[saritext]Sen Anlat Karadeniz Reytingleri Tıklayınız! [/saritext]

İlayda Çevik, aşk için incelik ve özen isteyen bir kavram olduğunu söylemiş zaman ve mekanları aşan duyguya aşk ifadesini kullanmıştır. Mutluluğun ise şükretmek ve huzurlu olmaktan geçtiğini söylemiştir. En büyük hayallerinden bir tanesi aile kurmak olduğunu söyleyen Çevik, mesleğini layıkıyla yerine getirmek ve huzurlu bir aile ortamının insana yeteceğini belirtmiştir. Hayatın kendisine sabretmeyi öğrettiğini söyleyen oyuncu sabır ile yapmak istediğin şeylerin kendisine geldiğini söylüyor.

İlayda Çevik üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Sonrasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim alan güzel oyuncu Karagül dizisinden sonra Kanal D ekranlarında yayınlanan Algı Eke, Uğur Güneş ve Hande Soral’ın rol aldığı İsimsizler isimli dizide kızı Yıldız karakterini canlandırmıştır. Savaşçı dizisinde konuk oyuncu olan İlayda Çevik’e yeni projesi Sen Anlat Karadeniz’de başarılar dileriz.

[mavitext]Sen Anlat Karadeniz 10. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/

Sen Anlat Karadeniz İlayda Çevik Videosu

Etiketler: sen anlat karadeniz berrak gerçek adı sen anlat karadeniz berrak kim sen anlat karadeniz berrak oynadığı dizileri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL