Sen Anlat Karadeniz Berrak Ölecek Mi? Öldü Mü?

Sen Anlat Karadeniz Berrak Ölecek Mi? Öldü Mü?

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Sen anlat Karadeniz dizisine birinci sezon dahil olan berrak yayınlanan 36. bölümde ölecek mi? Dizide başlarda tahir ve nefes için tehdit oluşturan berrak sonradan kaleli konağına girmiş ve herkesin çok sevdiği bir karakter olmuştu. Sen anlat Karadeniz berrak öldü mü ölecek mi?

Sen anlat Karadeniz dizisine VEDATIN Maşası olarak girmiş ve nefesi verdiği ilaçlarla zehirlemiş Olan berrak daha sorna Bu yaptıklarının VEDATIN tehdidiyle olduğunu açıklamıştı. O günden itibaren Tahir’in koruması altına giren berrak dizide iyi bir karaktere hayat vermişti.

Fatih ile aralarında duygusal bir bağ olan fakat saniye olan korkuları yüzünden bir türlü birbirlerini açılamıyor berrak fatih yi bırakıp gidecek mi? Sen anlat Karadeniz berrak ölecek mi diziden ayrılacak mı?

Sen anlat Karadeniz yayınlanan son bölümde kızlar Vedat’ı kaçırmış ve bugüne kadar onlara yaptığı tüm eziyetten hesabını sormak için karşılarına almıştır.  Mercan kendisine yaşattıklarının aynısını yaşaması için boynuna ilmeyi  geçirmiştir fakat İşler umduğu gibi gitmez çünkü vedat yine kirli oyunlarını göstermiş ve Mercan’ın Berrak’ı asmasını sağlamıştır.

Fragmanda Tahiri hareketsiz bir halde buldu berrak hayata tutunabilecek mi? Tahirin bunu kardeşime yapma diye veryansın etse de Berrak ölmeyecek.

Etiketler: Sen anlat Karadeniz berrak öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL