Sen Anlat Karadeniz Çalan Karadeniz Şarkı ve Müzikleri! Dizi ve Jenerik Müzikleri Kim Söylüyor?

Sen Anlat Karadeniz Çalan Karadeniz Şarkı ve Müzikleri! Dizi ve Jenerik Müzikleri Kim Söylüyor?

Yazar: Emre Dizi Şarkıları Sen Anlat Karadeniz

Atv ekranlarında yakın zamanda ekranlara gelecek olan dizi Sen Anlat Karadeniz konusu ve oyuncuları kadar dizide çalan müziklerde merak konusu oldu. Sen Anlat Karadeniz de daha çok Karadeniz müziklerinin çalacağı tahmin edilirken dizide çalan müzikleri kimin söylediği de merak konusu oldu. Sen Anlat Karadeniz dizisindeki dizi ve jenerik müzikler ile şarkıları kimin söylediği ile ilgili bilgiler yazımızda.

Sen Anlat Karadeniz Dizi ve Jenerik Müzikler! Şarkıları Kim Söylüyor?

Sen Anlat Karadeniz ülkemizdeki kadın şiddetine tepki amaçlı yapılan bir dizi. Kadına şiddeti anlatan dizide kadın hakları, aile ilişkileri ve bu durumlarda yapılması gerekenler anlatılıyor. Dizinin adını taşıyan Sen Anlat Karadeniz diziye özel hazırlanmış bir şarkıdır. Şarkıyı söyleyen sanatçı ise dizide aynı zamanda oyuncu olan Öykü Gürman’dır. Öykü Gürman dizi ile ilgili olarak çok güzel bir dizide yer aldığı için mutlu olduğunu söylüyor.

Öykü Gürman, 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Müzik eğitimine küçük yaşta başlayan oyuncu Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde eğitim aldı. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarını kazanarak şan ve keman dersleri aldı. Oyuncu 2007 yılında arkadaşı ile birlikte Evlerinin Önü Boyalı Direk şarkısını söyledi ve bir çok kişi tarafından izlendi. Şarkıcının Kısmet, İkisi Bir Arada, Bir Başka isimli albümleri bulunmaktadır.

[mavitext]Sen Anlat Karadeniz Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Sen Anlat Karadeniz Şarkı Sözleri

Dağların dumanı hiç geçit vermez,

Dalgalar alır da hiç geri vermez,

Nefesum haramdur yangunum sönmez,

Anlat karadeniz nefesum yetmez.

Sen Anlat Karadeniz Fragmanı

Etiketler: sen anlat karadeniz dizi müziği sen anlat karadeniz jenerik müziği sen anlat karadeniz şarkı sözleri sen anlat karadeniz şarkılarını kim söylüyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL