Sen Anlat Karadeniz Ceylan Kim? Gerçek Adı Ne? Çocuk Oyuncu Ceylan Kaç Yaşında?

Sen Anlat Karadeniz Ceylan Kim? Gerçek Adı Ne? Çocuk Oyuncu Ceylan Kaç Yaşında?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Sen Anlat Karadeniz

Anlat Karadeniz dizisinde heyecan dolu sahneler izleyenleri beklerken dizide Nefes’in yıllardır haberdar olmadığı kızı Ceylan ortaya çıkıyor. Güzelliği ve sevimliliğiyle dikkat çeken Sen Anlat Karadeniz dizisinin çocuk oyuncusu Ceylan kim? Kaç yaşında? Nereli? Soruları izleyenler tarafından merak ediliyor.

Nefes’in kızı Ceylan nasıl ortaya çıktı? Bugüne kadar neredeydi? Önce bu soruların yanıtını verelim. Nefes, kızını Vedat’ın onun için hazırladığı ceza odasında dünyaya getirmiş ve çocuğunun öldüğü söylenmişti. Vedat yıllarca kızının yaşadığını Nefes’ten saklamıştır. Vedat’ın bu sırrı dizinin ilerleyen bölümlerinde ortaya çıktı.

Nefesin kızı Ceylan’ın instagram hesabı: srkntellioglu Nefes’in Kızı Ceylan karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı: Emine Türkyılmaz’dır. 

Ayrıca Berrak’ın kardeşim olarak bahsettiği Ceylan’ın da aslında Nefes’in kızı Ceylan olduğu ortaya çıktı. Dizide uzun süre Nefes ve Tahir Ceylan’ı bulmak için mücadele verecek. Bir kaç bölüm sonra ortaya çıkması beklenen çocuk oyuncunun kimliğine ulaşamadık. Fakat oldukça sevimli ve sempatik bir bebek. Özellikle sarışın seçilen çocuk oyuncu Ceylan Yiğit’e benzetilmeye çalışılmıştır. Aşağıda sette uyurken çekilmiş bir resmi bulunmaktadır.

Sen Anlat Karadeniz Ceylan‘ın kimliğini araştırıyoruz en kısa zamanda haberimizde yer alacaktır. Sizlerin konuyla bilgisi bilgisi varsa yorum kısmında paylaşabilir.

Etiketler: sen anlat karadeniz ceylan kim sen anlat karadeniz çocuk oyuncu ceylan kim sen anlat karadeniz nefesin kızı kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL