Sen Anlat Karadeniz Eyşan (Gözde Kansu) Diziden Neden Ayrıldı? Geri Dönecek Mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Sen Anlat Karadeniz

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz’in en özel ve önemli karakterlerinden biri olan Eyşan’ın son bölümde olmaması izleyenlerin dikkatini çekti. Dizide sevimsiz bir karaktere hayat verse de 20 bölümdür onun varlığına ve diziye kattığı harekete ister istemez alışmışız. Eyşan’ın yokluğu ve boşluğu dizinin takipçileri tarafından sorgulandı. Sen Anlat Karadeniz Eyşan diziden neden ayrıldı? Gözde Kansu Sen Anlat Karadeniz dizisinden neden ayrıldı? Diziye geri dönecek mi?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde marjinal bir karaktere hayat veren Gözde Kansu’nun ani bir şekilde diziden kaybolması belirgin bir boşluk bıraktı. İzleyenler olarak bu hafta Eyşan’sız bir bölüm izledik ve onun dizide olmamasına üzüldük. Eyşan’ın bize anlatacak daha çok hikayesi vardı, bu kadar erken veda etmesini istemezdik.

Gözde Kansu’nun yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrıldığı iddia ediliyor. Dizi Trabzon’da çekildiği için oyuncuların çoğu İstanbul’dan geliyor. Bu durumda oyuncular zaman zaman sıkıntılar yaşayabiliyor. Umarız Gözde Kansu’nun bu gidişi sürekli değildir ve kendisini 2. sezon tekrar Sen Anlat Karadeniz dizisinde tekrar izleme şansını yakalarız.


Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezonda Neler Olacak? 22. Bölüm 2. Sezon Tüyoları


Eyşan’ın aklımızda kalan son sahnesi oldukça hüzünlü ve duygusaldı. Geçmişte yaşadığı sıkıntıları ve üzüntüleri hatırlayan Eyşan izleyenleri de o günlere götürdü ve hepimiz Eyşan’ın yaşadıklarına şahit olduk. Eyşan’ın hikayesi herkesi atmosferine alırken devamını da heyecanla bekler olduk. Fakat ne yazık ki dizinin 20. bölümünde Gözde Kansu’nun hayat verdiği Eyşan karakterini gözlerimiz aradı fakat bulamadı.

[kirmizitext]Sen Anlat Karadeniz Eyşan Hangi Diziye Geçti? Gözde Kansu Yeni Projesi Ne? için tıklayınız[/kirmizitext]

Sen Anlat Karadeniz Eyşan diziden neden ayrıldı? Geri dönecek mi?  Sorularını sizler için yanıtladık. Konuyla ilgili görüşlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Etiketler: sen anlat karadeniz eyşan diziden neden ayrıldı sen anlat karadeniz eyşan geri dönecek mi sen anlat karadeniz gözde kansu diziden neden ayrıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL