Sen Anlat Karadeniz Eyşan Kimdir? Hayatı? Yaşı?

Sen Anlat Karadeniz Eyşan Kimdir? Hayatı? Yaşı?

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Atv ekranlarında Osman Sınav yönetmenliğinde çekilecek olan dizi  Sen Anlat Karadeniz, karadeniz yaylalarının büyüleyici güzelliğini izleyici ile buluşturacak. Sen Anlat Karadeniz dizisinde diziye katılacak oyuncularda belli olmaya başladı. Bu oyunculardan bir tanesi de Eyşan karakterini canlandıracak. Peki Eyşan karakterini gerçekte kim canlandıracak?

Sen Anlat Karadeniz Eyşan ( Gözde Kansu) Kimdir?

1980 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncu Anaokulu yıllarında bale ile tanışmıştır. İzmir Tevfik Fikret Lisesi’nde okuyan oyuncu okul yıllarında tiyatro ve müzikle ilgilenmiştir. Üniversite eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü okuyarak tamamladı. Oyuncu Dükkanı ajansına kayıtlıdır. 19 yaşında ailesi ile birlikte İstanbul’a geldi. Şarkıcı Sıla Gençoğlu çocukluk arkadaşıdır.

Gözde Kansu, 2007 yılında Dudaktan Kalbe adlı dizide Nimet karakterini canlandırmıştır. Haylaz Babam, Yeter Anne, Canım Annem, Cemile, Mürüvetsiz Mürüvvet adlı dizilerde rol alan oyuncu Issız Adam filmi ile de dikkatleri üzerine çekti. Oyuncu 2013 yılında Kutsal Bir Gün adlı filmde rol almıştır. Filmde Bülent Emrah Parlak, Burak Kut, Hande Katipoğlu, Özlem Aydın ile birlikte rol almıştır.

Gözde Kansu, 2016 yılında Uluç Bayraktar’ın yönettiği Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Çetin Tekindor, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Yasemin Allen, Betemsu Özdemir’in rol aldığı İçerde dizisinde oynamıştır. Dizide Yeşim Duman karakterini canlandırmıştır. Oyuncu Ayrılsakta Beraberiz, Abuzer Kadayıf, Haylaz Babam Kısmet, Bahar Dalları, Hanımın Çiftliği, Gecenin Kraliçesi ve Geçmiş projelerinde de yer almıştır.

Sen Anlat Karadeniz Gözde Kansu Boy, Kilo ve Yaşı?

Gözde Kansu, 1.70 boyunda 65 kg ağırlığındadır. Göz rengi kahve olan oyuncunun saçları ise kumraldır. Başak burcu olan oyuncunun sevgilisi hakkında ise bir bilgi bulunmuyor.

Gözde Kansu Türk Malı Dizisi Videosu!

Sizce Gözde Kansu Sen Anlat Karadeniz dizisinde Eyşan karakteri ile başarı sağlar mı? Gözde Kansu’nun oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz? Bu konudaki duygu ve düşünceleriniz nelerdir?

Etiketler: sen anlat karadeniz eyşan gerçek adı sen anlat karadeniz eyşan kim sen anlat karadeniz eyşan oynadığı diziler sen anlat karadeniz eyşan yaşı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL