Sen Anlat Karadeniz Eyşan Neden Yok? Öldü Mü?

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz dizisinde bu hafta yayınlanan yeni bölümde iki önemli karakter diziden ayrıldı. Bu isimlerden biri de Eyşan oldu. Dizinin 20. bölümünde yer almayan Eyşan öldü mü? Sen Anlat Karadeniz Eyşan neden yok? 

Geçtiğimiz bölüm dizinin final sahnesinde Eyşan, geçmişte yaşadığı zor günleri  hatırladı. Henüz küçük bir genç kızken amcası tarafından defalarca tecavüze uğradığı o günleri hatırlayarak kendini denizin sularını bırakan Eyşan’ın öleceğini hiç birimiz tahmin edemedik. Fakat Sen anlat Karadeniz 20. bölümde dizinin hiç bir sahnesinde Eyşan’ın yer almaması izleyenleri şaşırttı. Akıllara Eyşan öldü mü sorusu geldi.

35 yaşında. Vedat’ın hem kuzeni  hem suç  ortağı. Onun sırlarını bilen tek kadın, hayattaki tek dostu, akıl hocası, kuzenden öte can kardeşi. Vedat’la aynı travmatik geçmişten gelen biri olduğu için onu en iyi anlayan , onu hep affeden, ona göz kulak olan, başına açtığı pislikleri temizleyen, onu dertlerden koruyan güçlü görünmeye çalışan bir kadın.

Çok akıllı ve entrikacı. Bilerek kötülük yapmak isteyen bir kadın değil fakat onun için  Vedat söz konusu oldu mu gözünü bile kırpmadan cinayet işler, kimse de katilin kim olduğunu bulamaz. Çok kadınsı, seksi, yumuşak, lafını sözünü bilir, karşısındakini isterse gaza getirir isterse sakinleştirir İşine geldiği gibi hareket eden özünde iyi bir insan diyebiliriz.

Dizi yayınlandığı günden itibaren Eyşan’a karşı her zaman tepkili olduk. Nefes’in yaşadıklarına nasıl göz yumduğuna şaşırdık. Fakat Eyşan’ın geçmişinde çok büyük travmalar yaşadığı ve yaşadığı bu zor günlerden onu kurtaranın Vedat olduğunu için ona kendini borçlu hissettiğini öğrendik.

Ama tabi ki hiç bir şey onun senelerce Nefes’e eziyet edilmesine göz yummasını haklı çıkarmaz. Fakat artık yaşadıklarına dayanamayan vicdan azabı çeken Eyşan kendini Karadeniz’in fırtınalı sularına bıraktı. Bu duygusal sahnelerde Eyşan’ın geçmişinde yaşadıkları izleyiciye gösterildi.

Ama yine de izleyenler olarak dizinin son bölümünde Eyşan karakterini göremeyince üzüldük ve dizideki eksikliğini hissettik. Eyşan karakteri büyük ihtimal intihar ederek diziden ayrıldı. Fakat dizide öldü sanılan karakterler sonradan tekrar dahil olabiliyor. Eyşan karakterinin öldüğü sahne gösterilmediği için Eyşan da 2. sezon diziye tekrar katılabilir.

Sen Anlat Karadeniz Eyşan neden yok? Eyşan öldü mü sorularını izleyenler için yanıtladık. Sizler Eyşan karakterinin diziden ayrılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Etiketler: sen anlat karadeniz dizide neden yok sen anlat karadeniz eyşan diziden neden ayrıldı sen anlat karadeniz eyşan öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL