Sen Anlat Karadeniz Fatih Ölecek Mi? Öldü Mü? Diziden Neden Ayrıldı?

Sen anlat Karadeniz dizisinde Fatih karakterine hayat veren Furkan Aksoy dizinin son bölümünde göğsüne aldığı kurşunun sonucunda yere yığıldı. Dizide sevilen karakterlerden birine hayat veren genç oyuncu Sen Anlat Karadeniz’den ayrıldı  Mı? Sen anlat Karadeniz Fatih ölecek mi? Öldü mü? İşte tüm bu soruların yanıtı haberimizin devamında.

İlk sezonuyla  Büyük ses getiren ve ünü ülke sınırlarını aşan sen anlat Karadeniz dizisi ikinci sezon sezonuyla da İzleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Dizi geçen yıl aldığı reytingleri her geçen gün kaybetse de kemik izleyici kitlesini  asla kaybetmiyor. dizinin ilk sezonunda olupta dizinin ikinci sezonunda yer almayan oyuncular oldu bu isimlerden birisi dizide eyşan karakterine hayat veren gözde kansu idi. Gözde Kansu’nun bizden ayrılması her ne kadar kötü bir karaktere hayat veriyor olsada izleyici üzmüştü.

Dizinin renkli mert ve cesur kişiliğiyle dikkat çeken isimlerinden yan gaz Fatih yayınlanan son bölümde VEDATIN adamları tarafından vuruldu. Göğsünden aldığı darbeyle yere yılan Fatih ölecek mi öldü mü diziden ayrıldı mı soruları dizi biter bitmez izleyici tarafından Araştırılmaya başlandı.

Sen Anlat Karadeniz dizisi ile ilgili tüm güncel bilgilere Her zaman sitemizde haber vermeye özen gösterdi. Gözde Kansu’nun diziden ayrılacağını da ilk kez paylaşan site biz olduk. En güvenilir haberlerin ve tüyoların adresi olan sistemizden Sen anlat Karadeniz Fatih karakterinin ölmediği haberini de verelim. Genç oyuncu Furkan Aksoy    Sen anlat Karadeniz dizisinde performans göstermeye devam edecek.

Furkan Aksoy Vurulma sahnesinde üstün bir performans sergiledi. Sahneye tüm gerçekçiliğiyle oynayan oyuncu izleyenleri de fazlasıyla üzdü. Nefeste hiçbir ilgisi olmadığı halde günah keçisi seçilen nefes ise bu sefer her şeyini alarak Karadeniz’i terk etmeye karar verdi.

Sen Anlat Karadeniz dizisinin diğer başrollerinden Mustafa karakterine hayat veren Sinan Tuzcu kişisel sosyal medya hesabından Furkan Aksoy ile olan fotoğrafını paylaştı ve diziden ayrıldığını anlatan bir açıklama yazdı. Fakat daha önce de aynı paylaşım Vedat karakterine hayat veren Mehmet Ali Nuroğlu için yapmış fakat oyuncu diziden ayrılmamıştı.

Sen Anlat Karadeniz Fatih Ölecek mi? Bu soru hafta boyunca dizi severler tarafından yoğun olarak araştırıldı. Dizide önemli karakterlerden birine hayat veren Fatih diziden ayrılmayacak.

Sen Anlat Karadeniz Fatih Kim? Adıyaman’da dünyaya gelen oyuncu Furkan Aksoy’un instagram hesabı @furkanaksoy

Sen Anlat Karadeniz Fatih Ölecek Mi? Öldü Mü? Diziden Neden Ayrıldı? (1 Yorum)