Sen Anlat Karadeniz Fikret Kim ? Kaleli Ailesine Neden Düşman ?

Sen Anlat Karadeniz Fikret Kim ? Kaleli Ailesine Neden Düşman ?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Sen Anlat Karadeniz

Mafya babası Fikret Kalelilere neden düşman?  Fikret Kaleli ailesinden ne istiyor?  Kaleli ailesine düşmanlığı ne zaman bitecek?

Çarşamba akşamlarının zirveye ortak olan dizisi Sen Anlat Karadeniz, bu sezonda zirveyi kimseye kaptırmıyor. Fırtınalar estiren dizi yeni sezonda izleyiciden tam not aldı. Karadeniz aşkı tabi ki de fırtınalar estirecekti. Mustafa bir yandan Tahir’in öldüğünü sanıp ona üzülür iken bir yandan da Asiye’nin damarlarında zehir olduğunu bilmek nedonu çıldırtıyordu. Aynı anda Nefes de Vedat’ın Tahir’i öldürdüğünü düşünerek Vedat’ın yanına gider. Hiç bir şeyi gözü görmeyen Nefes yanlış bir adım atarak Vedat’ı vurur. Mustafa da ailesini Vedat’tan koruyamadığı için Vedat’tan hesap sormaya gider. Tahir ise abisinin yanlış bir adım atmaması için peşine takılır. Vedat bu durumda hiç de boş durmaz. Kaleli ailesi için oldukça planları vardır. Hazır da planı bile onu bekler. En önemli planı ise hüküm yemiş Fikret’tir.! Peki Fikret kim ? Hep birlikte tanıyalım.

Sen Anlat Karadeniz Fikret Kim ? Gerçek Adı Ne ? Kaleli’lere Neden Düşman ?

Vedat’ın planlarından birisi olan Fikret, oyunun parçasından bir tanesi. Hapishaneden çıkmasına yardımcı olan Vedat, Fikret’i Kalelilerin üzerine bırakmıştı. Mafya babası Fikret Vedat’ın abisi olarak dizinin kadrosuna dahil edilmiştir. Mafya babası Fikret, Deli Tahir’in amcası Tahir’in sevdiği kadını öldüren kişi Fikret Sayardır. Fikret’in amacı ise Kaleli kumu iflas ettirmek, işlerini alt üst edip onların hayatını bitirici darbe yapmaya hazırlanıyor. Tek amacı Kaleli’leri bitirmek.

Peki Mafya Babası Fikret Kim ? Gerçek Adı Ne ? 

Erdal Cindoruk Fikret karakteri ile 2. sezonda Sen Anlat Karadeniz kadrosuna katılan oyuncu çok ses getiren karakter olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 10 mayıs 1965 yılında Adana da dünyaya gelmiştir. Adana Belediyesi Konservatuvar mezunudur. 25 yıl Adana şehir Tiyatro’larında oyunculuk yaptı. 1996 yılında Adana Seyhan Belediyesi Şehir Tiyatrosu kurulurken oraya Genel Sanat Yönetmeni olmuştur. Mimar ve oyuncu Akşen Cindoruk ile evlidir. Kumru adında bir kızı vardır.

Oyuncunun Yer Aldığı Tiyatrolar : Çizmeli kedi, Fehim Paşa Konağı, Hop Dedik, Deli Dumrul, Napcaz Şimdi?, Haziran Gecesi ve Nafile Dünya gibi tiyatrolarda yer almıştır.

Oyuncunun Yer Aldığı Projeler: Kızıl Elma, Figüran, Sürgün İnek, Kadın İşi, Sakarya Fırat, Yolcu, Genco, Acemi Cadı, Şifre, Yanık Koza, Acı Hayat, Kasırga İnsanları, Cennet Mahallesi, Avrupa Yakası, Aliye, Kurtlar Vadisi, Zıkkımın Kökü, Emret Bakanım ve Yılanı Öldürseler gibi sayısız projelerde yer almıştır. 

Etiketler: sak fikret kim Sen anlat karadeniz fikret kim sen anlat karadeniz mafya babası fikret kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL