Sen Anlat Karadeniz Gülendam Kim? Gülendam Fikret’in Neyi?

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz dizisinde farklı karakterler diziye dahil oluyor. Ve yeni karakterlerin diziye dahil olmasıyla yeni soru işaretleri oluşuyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde izlediğimiz Gülendam karakterin Fikret ve Saniye ile bağlantısı ne? Sen Anlat Karadeniz Gülendam Kim?

Asya Taşkın, lokal de söylediği şarkıyla hem çok beğenildi hem de dizinin neresinde yer alacak sorusunu akıllara getirdi. Asya Taşkın kim?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde bir lokalde şarkı söyleyen genç bir kadını izledik. Bu sahne karşımıza çıktığında bir an herkes kanalın değiştiğini sandı. Çünkü oldukça beklenmeyen ve alakasız bir sahne ile karlı karşıya kaldık. Dizinin 32. bölümünde izlediğimiz Gülendam ile ilgili yorumlarımız şöyle; Fikret Sakine isimli birini seviyor. Fakat Sakin’e Tahir’i seviyor.Ve Sakine ile Tahir kaçıyor. İkisinin kaçtıklarını Saniye Tahir’in babasına söylüyor çünkü Saniye de Tahir’i seviyor. Ve Tahir’le değil Tahir’in kardeşiyle evleniyor.

Gülendam’ın Fikret’le bir bağlantısı yok. Gülendam Vedat’ı yıllar önce çocukken terk eden annesi olabilir. Bu konuda da kesin bir bilgimiz yok. Fakat daha önce de bir çok konuda yaptığımız analizler doğru çıkmıştı.

Asya Taşkın Kim?

Daha önce Küçük Gelin dizisinde Pelin karakterine hayat veren genç oyuncu Kocaeli doğumludur. Oyuncunun  şahsi instagram hesabında şimdiden övgü yorumları ve mesajları gelmeye başladı. Asya taşkın olarak arattığınızda instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz izleyici kitlesine düşüş yaşamış olsa da Çarşamba akşamları reyting sıralamasında 2. sırada yer almaya devam ediyor. Dizinin yayınlanan son bölümlerinde henüz Fikret kim sorusuna yanıt bulamamışken bir de Gülendam  izleyenlerde merak uyandırdı.

Fikret ile eskiden tutkulu fakat imkansız bir aşk yaşayan Gülendam diziye renk katacak. Sen Anlat Karadeniz esrarengiz olayları dizinin senaryosuna eklemeyi seviyor. Dizinin ilk sezonunda uzun süre Vedat’ın Tahir’e ne söylediğini merak ettik. Ve bunu dizinin sonuna doğru öğrenebildik.

Sen Anlat Karadeniz Gülendam kim? Sorusunu

Etiketler: bilge kotkay kim sen anlat karadeniz bilge kotkay kim sen anlat karadeniz gülendam kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL