Sen Anlat Karadeniz Gülendam Kim? Gülendam Fikret’in Neyi?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde farklı karakterler diziye dahil oluyor. Ve yeni karakterlerin diziye dahil olmasıyla yeni soru işaretleri oluşuyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde izlediğimiz Gülendam karakterin Fikret ve Saniye ile bağlantısı ne? Sen Anlat Karadeniz Gülendam Kim?

Bilge Kotay, lokal de söylediği şarkıyla hem çok beğenildi hem de dizinin neresinde yer alacak sorusunu akıllara getirdi. Bilge Kotay kim?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde bir lokalde şarkı söyleyen genç bir kadını izledik. Bu sahne karşımıza çıktığında bir an herkes kanalın değiştiğini sandı. Çünkü oldukça beklenmeyen ve alakasız bir sahne ile karlı karşıya kaldık. Dizinin 32. bölümünde izlediğimiz Gülendam ile ilgili yorumlarımız şöyle; Fikret Sakine isimli birini seviyor. Fakat Sakin’e Tahir’i seviyor.Ve Sakine ile Tahir kaçıyor. İkisinin kaçtıklarını Saniye Tahir’in babasına söylüyor çünkü Saniye de Tahir’i seviyor. Ve Tahir’le değil Tahir’in kardeşiyle evleniyor.

Gülendam’ın Fikret’le bir bağlantısı yok. Gülendam Vedat’ı yıllar önce çocukken terk eden annesi olabilir. Bu konuda da kesin bir bilgimiz yok. Fakat daha önce de bir çok konuda yaptığımız analizler doğru çıkmıştı.

Bilge Kotay Kim?

O Ses Türkiye sahnesinde kaçın kurası isimli Sezen Aksu şarkısıyla yarışan yarışmacı Bilge Kotkay başarılı ve gelecek vaat eden genç bir yetenek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 6 Aralık 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın