Sen Anlat Karadeniz İzlendi mi ? Tuttu mu? Reyting Sonuçları

Sen Anlat Karadeniz İzlendi mi ? Tuttu mu? Reyting Sonuçları

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Atv ekranlarında Çarşamba günleri yayınlanacak olan Sen Anlat Karadeniz 24 Ocak günü yayın hayatına merhaba diyecek. Osman Sınav’ın yöneteceği dizide merak konusu olan konulardan bir tanesi dizinin izlenip izlenmediği ve reyting sonuçları oldu. Sen Anlat Karadeniz dizisinin özellikle Diriliş ve Meryem dizileri karşısında ne yapacağı merak konusu oldu. Peki Sen Anlat Karadeniz izlendi mi? Reyting sonuçları nasıl? Tüm bilgiler yazımızda sizlerle.

Sen Anlat Karadeniz İzlendi mi ? Tuttu mu? Reyting Sonuçları

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Öykü Gürman, Sinan Tuzcu, Mehmet Ali Nuroğlu, Gözde Kansu gibi isimlerin başrollerinde olduğu iddialı dizi Sen Anlat Karadeniz 24 Ocak Çarşamba günü ekranlarda izleyicisi ile buluşacak. Dizi ile ilgili en çok merak edilen konulardan birisi dizinin ilk bölümü ile ne kadar izlendiği oldu. Sen Anlat Karadeniz ne kadar izlendi? Tuttu mu? Reyting sonuçları nasıl? Biliyorsunuz bir dizinin tutması reyting sonuçları ile eş orantılı. Bu yüzden reyting sonuçları önemli.

Sen Anlat Karadeniz dizisi Çarşamba günü ekranlara geleceğini duyduğumuzda çoğu kişinin “yanlış bir gün seçimi olmuş o gün Diriliş ve Meryem gibi reytingleri yüksek diziler bulunuyor” yorumlarını duyduk. Zira Star Tv’de geçen haftalarda Çarşamba günü yayına giren Babamın Günahları dizisi ilk 2 bölümü ile izlenmemişti. Dizinin bu gidişle erken final yapması bekleniyor. Bu akibete Sen Anlat Karadeniz’de uğrar mı? Aslına bakılırsa her dizi reytinglerde ilk sıralarda olmak için yayına çıkıyor. Ancak Diriliş’in reytingleri tüm haftada en çok izlenen dizinin reytinglerini neredeyse ikiye katlıyor. Bu yüzden Diriliş Ertuğrul’u geçeceğini düşünmüyorum. Peki ya ikinci olabilir mi?

[mavitext]Sen Anlat Karadeniz Çekim Yeri Neresi? Tıklayınız![/mavitext]

Bu konuda Sen Anlat Karadeniz’in avantajları bulunuyor. Öncelikle Karadeniz dizisi olduğu için buradan izleyici çekecektir. İkinci olarakta Karadeniz’in yeşilliği, dağları, denizi, akarsuları, dereleri, insanları kısaca herşeyi Türk halkının her zaman ilgisini çekmiştir. Dizinin fragmanları bayağı ilgi gördü. Bir diğer şansı ise Meryem dizisinin son zamanlardaki düşüşü Sen Anlat Karadeniz’in 5 reyting üzerinde başlarsa 2.’lik için şansının yüksek olacağı anlamına geliyor. İşlenen konunun da kadın şiddeti üzerine olması ilgiyi diziye çekebilir. Benim yorumum dizinin tutacağı yönünde. Diriliş’ten sonra Sen Anlat Karadeniz Çarşamba günlerinin önde gelen dizisi olabilir.

[saritext]Sen Anlat Karadeniz Dizi Müziği? Tıklayınız![/saritext]

Sen Anlat Karadeniz Reyting Sonuçları

Sen Anlat Karadeniz ilk reytinglere göre mükemmel bir sonuç aldı. Daha önceki yazımızda belirttiğimiz gibi Diriliş Ertuğrul’dan sonra 2. dizi oldu. Total’de 9.63 oranında bir reytinge ulaşan dizi 2. olurken, AB’de 5.82 reyting ile 4. olurken ABC’de 7.41 reyting ile 3. oldu. Çarşamba günleri bir çok diziyi eritmiş ve yeni başlayan diziler erken final yapmak zorunda kalmıştı. Sen Anlat Karadeniz bu geleneği sona erdirdi.

Sen Anlat Karadeniz Fragmanı

Etiketler: sen anlat karadeniz izlendi mi sen anlat karadeniz reyting sonuçları sen anlat karadeniz tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL