Sen Anlat Karadeniz Kıyıya Vuran Ceset Kim? Tahir Mi?

Sen Anlat Karadeniz Kıyıya Vuran Ceset Kim? Tahir Mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sen Anlat Karadeniz yayınlanan 33. bölümde beklenmeyen bir gelişme yaşandı. Fatih öldü mü ölecek mi yaşayacak mı derken kıyıya vuran erkek cesedi kim sorusuna yanıt arıyor olduk. Sen Anlat Karadeniz kıyıya vuran ceset kim? Tahir mi?

Dizinin yayınlanan son bölümünde Nefes’le aralarında yaşanan sorunlar nedeniyle teselliyi Karadeniz de arayan Tahir gemiyle çıkar. Tahir’in de içinde olduğu gemi alabora olunca hepimiz Tahir’e be oldu sorusuna yanıt aradık ve araştırmaya başladık.  Kıyıya bir cesedin vurduğu haberi gelir. Kıyıya vuran ceset Tahir’e mi ait?

Kıyıya vuran cesedin Tahir’e ait olduğunu düşünmüyoruz. Dizinin final sahnesinde kıyıda bir adamın hareketsiz yattığı görülüyor. Bu kişi Tahir fakat polislerin Ali’ye bahsettiği ceset farklı bir kişiye ait. Bu izleyiciyi yanıltmak ve heyecanlandırmak için yapılmış olduğunu düşünüyoruz.

Kıyıya vuran ceset Cemil olacak.

Şimdi herkes her yerde Tahir’i arayacak. Tahir bulunduğunda Nefes ve Tahir arasındaki buzlar da eriyecek.

Sen Anlat Karadeniz ne yazık ki ilk sezon olan başarısını ve kalitesini ikinci sezonda ne yazık ki sürdüremiyor. Yönetmenin ve senaristlerin değişmesi diziyi olumsuz yönde etkiledi.

Sen Anlat Karadeniz kıyıya vuran erkek cesedi hakkında sizin düşünceleriniz nedir?

Etiketler: sen anlat karadeniz kıyıya vuran ceset tahir mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL