Sen Anlat Karadeniz Mercan Kimdir? (Belfu Benian)

Sen Anlat Karadeniz Mercan Kimdir? (Belfu Benian)

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Atv ekranlarında yayınlanan dizi Sen Anlat Karadeniz ilk bölümü ile 24 Ocak Çarşamba günü ekranlara geldi. Dizide Nefes’in zorla evlendirilmesi ve şiddete maruz kalması ile Nefes ve Tahir arasında yaşanan imkansız aşk anlatılıyor. Sen Anlat Karadeniz dizisinde oyuncu ve karakterler de belli olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de Mercan karakteri oldu. Dizide Tahir’e aşık olan Mercan karakterini canlandıran oyuncu ise Belfu Benian oldu. Peki Belfu Benian kimdir? Sen Anlat Karadeniz Mercan kim? Tanıyalım.

Sen Anlat Karadeniz Mercan Kimdir? (Belfu Benian)

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Nuroğlu, Sinan Tuzcu Gözde Kansu gibi isimlerin yer aldığı Sen Anlat Karadeniz konusu ile izleyiciyi kendisine bağlıyor. Türkiye’nin kanayan yarası olan kadın şiddetine parmak basan dizide bu şiddete karşı gelen yurdum insanının çarpıcı hikayesi de anlatılıyor. Dizide Mercan karakterini canlandıran oyuncu Belfu Benian merak konusu oldu. Belfu Benian hakkında bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Belfu Benian oyunculuk alanında yeni bir isim. Araştırmalarımızda kendisi hakkında geniş bir bilgiye ulaşamadık. Oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden eğitim almıştır. Memleketi İstanbul olan oyuncunun yaşadığı yerde İstanbul’dur. Baba adı Hakan Benian’dır. Oyuncunun İstanbul Devlet Tiyatrosu Küçük Sahnede Cadı Kazanı isimli oyunda rol aldığına dair bilgiler bulunuyor.

[mavitext]Sen Anlat Karadeniz Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Belfü Benian bir kaç reklam filmi ve sinema filmlerinde de rol almıştır. Oyuncu hakkında yeterli bilgiye ulaştığımızda buradan güncelleme yapacağız. Oyuncuya Sen Anlat Karadeniz dizisindeki Mercan karakteri ile başarılar diliyoruz. Siz Mercan karakterini canlandıran oyuncu Belfü Benian’ın oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dizinin senaristleri Ayşe Ferda Yılmaz ve Nehir Erdem dizide bütün karakterlerin bir hikayesi olduğunu herkesin birbiriyle bağlantılı olduğunu her fırsatta dile getiriyor. Mercan’ın hikayesini de yavaş yavaş öğreniyoruz. Dizinin son iki bölümünde Asiye ve Tahir’in yardımıyla psikolojik destek almaya başlayan Mercan yaşadıklarını anlatıyor. Tahir’e çocuk yaştan itibaren aşık olduğunu hiç konuşmadan, birlikte vakit geçirmeden ona sevdalandığını anlatıyor.

Aşkına karşılık bulamamanın yüreğine verdiği acıyı bileklerini keserek atmaya çalışan Sen Anlat Karadeniz Mercan dizide daha uzun süre karşımıza çıkacak.

[pembetext]Sen Anlat Karadeniz Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

 

Etiketler: sen anlat karadeniz mercan gerçek adı sen anlat karadeniz mercan kim sen anlat karadeniz mercan rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL