Sen Anlat Karadeniz Mercan Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıkıyor mu?

Sen Anlat Karadeniz Mercan Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıkıyor mu?

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Dizinin son bölümünde Mercan kendini boynunda tavana asmış ve yanında Vedat bulunuyor. Vedat’ın Mercan’ın ayaklarının altında olan sandalyeyi düşürmesi sonucunda Mercan can çekişiyor. Şimdi Mercan ölecek mi, öldü mü diziden ayrıldı mı soruları yanı arıyor.  Tahir’in canını almak için Mercan’ın masum aşkını kullanan Vedat amacına ulaşacak mı?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Vedat ilk hamlesinde başarılı olamamış ve Mercan ölmemiştir. Fakat Vedat bunun b,r yolunu bulmak ve Mercan’ı öldürmek zorundadır aksi takdirde tüm foyası ortaya çıkacaktır. Mercan hastanede can çekişirken Vedat B planını uygulamaya koyulur. Bu sırada Vedat amacına ulaşmış ve Cemil, kızının intikamını Tahir’i vurarak almıştır.

Mercan 16 mayıs 17. bölümde ne yazık ki ölecek. Tahir ve Nefes vicdanıyla verdiği savaşta zor günler geçirecek.

Sen Anlat Karadeniz Mercan Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıkıyor mu?

Atv ekranlarında yayınlanan Karadeniz dizisi Sen Anlat Karadeniz tüm heyecanı ve aksiyonu ile devam ederken dizinin 7 Mart Çarşamba günü yayınlanacak olan 7. bölümünde Mercan Tahir’e olan sevgisinden dolayı intihar etmiştir. Şimdi ise Mercan’ın Tahir ve Nefes’in evlilik haberini aldıktan sonra intiharın eşiğine geldi. Fakat bu sefer işin içinde Vedat da var.  Peki Mercan ölecek mi? Diziden çıkacak mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz’de Mercan Tahir’e aşık bir kızdır. Mercan’ın bir özelliği daha vardır o da Mercan’ın babası ile Tahir’in abisi ortaktır ve bu ortaklığın devam etmesi içinde Tahir ile Mercan’ın evlenmesi şarttır. Ancak Tahir Mercan’ı sevmemektedir. Mercan’ı Tahir’in annesi çok istemiş hatta Tahir’e sormadan kızı ümitlendirmiş ve bir anlamda söz kesmiştir. Tahir’de Mercan’ı sevmese de ailesinin isteği ve verdiği söz dolayısı ile Mercan’a evet demek zorunda kalır.

Tahir’in hayatına Nefes ve Yiğit’in girmesi ile Tahir artık Nefes’ten hoşlanmaktadır. Nefes’te Tahir’i sevmektedir. Fakat bir birlerine sevdiklerini henüz söyleyememişlerdir. Tahir bir taraftan Nefes ve Yiğit ile ilgilenirken diğer taraftan ailesinin sözü üzerine Mercan ile ilgilenmektedir. Mercan ise Tahir ile evlilik hayalleri kurmaktadır. Ancak Mercan çok kırılgan ve psikolojisi çabuk bozulan bir kızdır. Tahir’in Nefes ile ilgilendiğini duyması zaman içinde psikolojisini bozmuştur.

[mavitext]Sen Anlat Karadeniz Çalan Oy Beni Vurun Vurun Şarkısı? Tıklayınız![/mavitext]

sen anlat karadeniz mercan öldü mü

Mercan psikolojisinin bozulması üzerine kendisine zarar vererek, (fragmanda görüldüğü kadarıyla bilekleri ile ilgili bir müdahale söz konusu) intihara kalkışmıştır. Bunun üzerine annesi hemen olaya müdahale etmiş ve Mercan’ı hastaneye yetiştirmişlerdir. Hastaneye Tahir ve ailesi de gelir. Mercan’ın babası ise Tahir’in boğazına yapışarak kızının intiharında sorumlu tutar. Tahir Nefes’i çok sevse de Mercan ile evlenmek zorunda kalabilir. Ancak Nefes’inde gitmesini istemez.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Mercan karakterini canlandıran oyuncu Belfu Benian’dır. Belfu Benian dizide Meran karakteri ile diziye devam edecektir. Oyuncunun diziden ayrıldığına dair henüz bir bilgi verilmedi. Benim düşüncem de Mercan karakterinin dizide devam edeceği yönünde. Mercan’ın sessizliği ile bir çok şey anlatması izleyicinin dizide bu karakteri merak etmesini sağlamaktadır. Eğer Mercan’ı diziden erken bir vakitte çıkarılarsa büyük bir hata olur. Siz Mercan karakterinin dizide devam etmesini mi yoksa Nefes ile Tahir arasından çekilip diziden de çıkmasını mı istiyorsunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz (Güncelleme) 7 Mart 7. bölümünde Mercan bileğini kesmiş ancak ölmemiştir. Mercan karakterini canlandıran oyuncu Belfu Benian dizide rolüne devam edecektir.

[saritext]Sen Anlat Karadeniz Mercan Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Sen Anlat Karadeniz 7. Bölüm Fragmanı

Etiketler: sen anlat karadeniz mercan diziden çıkacak mı sen anlat karadeniz mercan öldü mü sen anlat karadeniz mercan ölecek mi sen anlat karadeniz mercana ne oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL