Sen Anlat Karadeniz Murat Kim? (Cem Anıl Kenar) Boyu

Sen Anlat Karadeniz Murat Kim? (Cem Anıl Kenar) Boyu

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes’in kocasından gördüğü şiddeti ve mücadelesini anlatırken Tahir’in bu mücadelede Nefes ile birlikte yer alması anlatılırken Karadeniz insanı ve doğasını da izleyiciye aktarıyor. Dizide rol alacak olan oyuncu kadrosu ve karakterleri de belli olmaya devam ediyor. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Murat Kaleli karakterini canlandıran oyuncu Cem Anıl Kenar’dır. Cem Anıl Kenar hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Sen Anlat Karadeniz Murat Kim?

Sen Anlat Karadeniz Murat Kim? (Cem Anıl Kenar) Boyu

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Murat karakterini canlandıracak olan oyuncu Cem Anıl Kenar 1990 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. 1.90 cm boyunda 75 kg ağırlığında olan oyuncunun gözleri ela, saçları kahverengidir. İlk, orta ve lise eğitiminden sonra Ankara Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümünde okuyan oyuncu 2013 yılında ise Amerika’ya gitmiş ve Binghamton University Business Administrations bölümünde eğitim almıştır. Eskrim, Amerikan Futbolu ve lisanslı Tenis oyuncusudur. İleri seviyede İngilizce bilen yakışıklı oyuncu tüm eğitimlerinin ardından oyunculuk alanına yönelmiştir.

Cem Anıl Kenar, 2016 yılında Kehribar adlı dizide rol almıştır. Atv ekranlarında yayınlanan dizide Gürkan Uygun, Dolunay Soysert, Necip Memili, Hakan Boyav, Berk Hakman, Ayça Varlıer, Aslıhan Güner, Ferit Kaya, Hakan Ural gibi oyuncular yer almıştır. Kehribar dizisi Orhan ve Leyla’nın araya giren 20 yılını, aşklarını ve sonrasını anlatıyor. Oyuncu 2016 yılında aynı köyde büyüyüp yaşayan iki kan kardeşin çocuklarını küçük yaşta beşik kertmesi yapması ve yıllar sonra gelişen olayları anlatan Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayat Şarkısı adlı dizide rol almıştır.

[mavitext]Sen Anlat Karadeniz Nazar Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Cem Anıl Kenar, Hayat Şarkısı dizisinde Genç Kaya karakterini canlandırmıştır. Dizide Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ecem Özkaya Üstündağ, Tayanç Ayaydın, Ahmet Mümtaz Taylan, Seray Gözler, Pelin Öztekin, Olgun Toker gibi oyuncular yer almıştır. Oyuncu Sen Anlat Karadeniz dizisi ile Karadeniz lehçesi eğitimleri de almıştır. Dizide Nazar’a sevdalanan Murat karakterini canlandırmıştır. Oyuncuya yeni projesinde başarılar dileriz.

Sen Anlat Karadeniz Murat Kaleli, Tahir ve Nefes aşkını savunanlar arasındadır.

[saritext]Sen Anlat Karadeniz İzlendi mi? Reyting Sonuçları? Tıklayınız![/saritext]

Sen Anlat Karadeniz Cem Anıl Kenar Videosu

Etiketler: sen anlat karadeniz murat gerçek adı sen anlat karadeniz murat kimdir sen anlat karadeniz murat oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL