Sen Anlat Karadeniz Mustafa Kim? ( Sinan Tuzcu)

Sen Anlat Karadeniz Mustafa Kim? ( Sinan Tuzcu)

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Atv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Sen Anlat Karadeniz merakla beklenirken dizide rol alacak karakterlerden biri olan Mustafa Kaleli kimdir? Mustafa Kaleli, “35 yaşında. Kaleli ailesinin hem büyük oğlu, hem de ailenin başı. Hem Kaleli Kum’u, hem de Kaleli ailesini yönetiyor. Ağır abi. Sert, muhafazakar, sabit fikirli, sorumluluk sahibi, değerlerine aşırı bağlı bir adam. Son sözü söyler, lafının üstüne laf söyletmez. Karısına büyük bir aşk ve tutkuyla bağlı. Bir tek o yanındayken yumuşar, muzipleşir, genç bir delikanlıya döner. Bir de kızını çok sever.” Dizide Mustafa Kaleli karakterini canlandıran oyuncu Sinan Tuzcu hakkındaki bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz Mustafa Kim? ( Sinan Tuzcu)

1977 yılında Gaziantep’de dünyaya gelen Sinan Tuzcu, 1.80 boyunda 77 kg ağırlığındadır. Yeşil gözlü ve kahverengi saçlara sahiptir. Yengeç burcu olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı mezunudur. Sinan Tuzcu dizi, sinema ve tiyatro oyunculuğu dışında yazarlıkta yapmıştır. Sinan Tuzcu ilk romanı Böcek’i çıkarmıştır. Oyuncu kendisi hakkına haksızlığa karşı sessiz kalmadığını iki kişi kavga etse banane deyip orayı terk etmeyeceğini söylüyor.

Avukat bir anne ve maliyeci bir babanın oğlu olan Sinan Tuzcu, anne ve babasının çalıştığını kardeşi ile kendisine anneannesinin ve dedesinin baktığını söylüyor.Sinan Tuzcu saygılı olmayı ailesinden öğrendiğini söylüyor. Çocukken haylaz bir çocuk olduğunu ve sokaklarda büyüdüğünü dile getiriyor. Kulaklarının çok çekildiğini de sözlerine ekliyor. Aslen Galatasaraylı olan oyuncu maça gidebilmek için baba tarafı Beşiktaşlı olduğundan o da Beşiktaşlı olurmuş. Sonra tekrar Galatasaray’ı tutmaya devam edermiş.

[pembetext]Sen Anlat Karadeniz Asiye Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Eşi Dolunay ile iyi bir ilişkisi olduğundan bahseden oyuncu yemek olarak makarna yapmayı seviyor. Kitap okumayı ise Edebiyat öğretmeni ve ailesinden öğrendiğini dile getiren oyuncu böylelikle yazmaya başlamış. Sinan Tuzcu ilk olarak Ihlamurlar Altında dizisinde rol almıştır. Kaderimin Yazıldığı Gün, Gürüş Günü Kadınları, Babalar ve Evlatlar, Aşk ve Ceza, Altın Kızlar, Adanalı, Yol Arkadaşım dizilerinde rol almıştır. Oyuncu Arka Sokaklar dizisinde Oktay karakterini canlandırmıştır.

[mavitext]Sen Anlat Karadeniz Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Sen Anlat Karadeniz Sinan Tuzcu Videosu

Etiketler: sen anlat karadeniz mustafa gerçek adı sen anlat karadeniz mustafa kimdir sen anlat karadeniz mustafa oynadığı diziler


Yorum yaz