Sen Anlat Karadeniz Mustafa Neden Öldü, Diziden Neden Ayrıldı?

Sen Anlat Karadeniz Mustafa Neden Öldü, Diziden Neden Ayrıldı?

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Sen anlat Karadeniz’de yaprak dökümü başladı . 2019/2020 sezon diziden ayrılan oyuncuların arasına Mustafa karakteri de girmiş oldu. İzleyiciler ise fragmanı izler izlemez Sen anlat Karadeniz dizisi Mustafa neden öldü diziden neden ayrıldı gibi soruları arama motorlarında sıkça aramaya başladı.

Sen anlat Karadeniz 50. bölümde Vedat’ın gönderdiği videoyu izler izlemez ultrasona girmeye karar verdi. Her şeyin yolunda olduğunu bebeğinin gayet sağlıklı durumda olduğunu duyan Nefes, bir sıkıntının olmadığını öğrenince hamileliğin keyfini çıkarmaya başladı.

Murat ise bu arada Mustafa’ya olan sinirinden olmayacak kişilerle yakınlık kurmaya başlamistir. Toylugu ve hırsı yüzünden adeta gözleri kör olmuştur. Düşmanının kim olduğunu bilmeden bütün aileyi yerinden kazıyacak bir kozu kendi elleriyle düşmana verdiğinin farkında bile olmadan tehlikeli adım atmış ve sonuçlarına katlanmak zorunda kalmıştır.

Mustafa ise gemiye çıkmadan önce sanki başına gelecek felaketi önceden biliyormuşcasına tüm herkesten helallik alarak o şekilde ayrılmıştır. Karadeniz’in derin suları Mustafa Kaleliyi içine çekerken Ayşe ise gözyaşları içinde arkada kalan sevdiklerin başını ceker. Tum aile yakılmıştır

Dram ve aşk türünü bir arada vermeye çalışan Sen anlat Karadeniz dizisi Atv ekranlarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Yeni sezon hazırlıkları başlamış eski sezona da veda edecek oyuncular bir bir netleşmektedir. Bunlardan biri de Kaleli ailesinin direği sayılacak Mustafa karakteri olmuştur.

Sen Anlat Karadeniz Mustafa karakterinin diziden ayrılması sizce dizinin reytinglerini etki edecek mi? Yoksa yeni dönemde de izlenme oranlarını arttırarak yoluna devam edebilecek mi yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

Etiketler: Sen Anlat Karadeniz mustafa neden diziden ayrıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL