Sen Anlat Karadeniz Nazar (Hemşire) Kimdir? (Çağla Özavcı) Yaşı, Boyu

Sen Anlat Karadeniz Nazar (Hemşire) Kimdir? (Çağla Özavcı) Yaşı, Boyu

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Atv ekranlarının Çarşamba günleri yayınlanan dizisi Sen Anlat Karadeniz’de oyuncu ve karakterler de belli olmaya devam ediyor. Bu isimlerden bir tanesi de Çağla Özavcı oldu. Çağla Özavcı Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nazar Dağdeviren karakterini canlandıracak. Peki dizide Murat Kaleli’nin sevdalısı olan Nazar karakterini canlandıran oyuncu Çağla Özavcı kimdir? Çağla Özavcı hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz Nazar (Hemşire) Kimdir? (Çağla Özavcı) Yaşı, Boyu

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nazar karakterini canlandıran oyuncu Çağla Özavcı 1991 yılında İzmir ilinde dünyaya geldi. 1.67 cm boyunda 50 kg ağırlığında olan güzel oyuncu mavi gözlü ve terazi burcudur. Oyunculuk hayallerini ertelemeyen Çağla Özavcı, ilk, orta ve lise eğitiminden sonra üniversite eğitimini Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı bölümünde tamamladı.

Çağla Özavcı, bir kaç reklam filminde oynadıktan sonra 2014 yılında Atv ekranlarında yayınlanan Diğer Yarım adlı dizide ilk rolünü oynamıştır. Dizide İpek Tuzcuoğlu, Orhan Kılıç, Gonca Sarıyıldız, Nevra Serezli, Sait Genay, Ruhi Sarı Yamaç Telli gibi isimler yer almıştır. Dizide Gonca Sarıyıldız hem Esma hem Zeynep karakterini canlandırmıştır. Çağla Özavcı 2014 yılında Fox ekranlarında yayınlanan dizi O Hayat Benim’de rol almıştır. Dizide Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Sinan Albayrak, Ceren Moray, Yeşim Ceren Bozoğlu, İclal Aydın, Ahu Sungur, Bahar Şahin, Murat Soydan gibi önemli isimler yer almıştır.

[mavitext]Masum Değiliz Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Oyuncu 2015 yılında yayınlanan Acı Aşk adlı dizide rol almıştır. Çağla Özavcı dizide Deniz karakterini canlandırmıştır. Oyuncu dizide Seçkin Özdemir, Sezgi Sena Akay, Alperen Duymaz, Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur, Erkan Can gibi isimlerle birlikte rol almıştır. Oyuncu Kalbimdeki Deniz dizisinde de rol almıştır. Yoldan Çıkan Oyun ve Ucuz Heyecanlar isimli tiyatro oyunlarında yer alan oyuncu, Kuyu ve Musluk aslı kısa filmlerde de oynamıştır. Oyuncunun sevgilisi ve özel hayatına ait bilgiler sınırlıdır. Çağla Özavcı’ya yeni projesinde başarılar dileriz.

[saritext]Sen Anlat Karadeniz Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

Çağla Özavcı Sen Anlat Karadeniz Videosu

Etiketler: sen anlat karadeniz nazar boyu sen anlat karadeniz nazar gerçek adı sen anlat karadeniz nazar kim sen anlat karadeniz nazar oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL