Sen Anlat Karadeniz Nefes Kimdir? Fiziki Özellikleri, Kariyeri

Sen Anlat Karadeniz Nefes Kimdir? Fiziki Özellikleri, Kariyeri

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Atv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Sen Anlat Karadeniz merak ile beklenirken dizide rol alacak oyunculara merak konusu oldu. Sen Anlat Karadeniz’in başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu, Öykü Gürman, Sait Gencay  gibi önemli isimler yer almaktadır. Dizide kocası tarafından şiddete uğrayan kadın Nefes’in hikayesini canlandıran oyuncunun gerçek adı İrem Helvacıoğlu’dur. Peki İrem Helvacıoğlu kimdir? Tanıyalım.

Sen Anlat Karadeniz Nefes Kimdir? Fiziki Özellikleri, Kariyeri

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakterini canlandıran oyuncu İrem Helvacıoğlu, 1990 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. 1.70 boyunda 55 kg ağırlığındaki oyuncu yeşil göz rengi ve kumral saçlara sahiptir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro eğitimi alan güzel oyuncu balık brucudur. Sevgilisi olup olmadığı hakkında kesin bilgilerin bulunmadığı oyuncu Sen Anlat Karadeniz dizisi ile kariyerine yeni bir yol çizmiştir. İrem Helvacıoğlu, ilk olarak 2010 yılında yayınlanan Behzat Ç adlı dizide rol almıştır.

Bu diziden sonra Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Savcı’nın kardeşi Esra karakterini canlandırmıştır. Karakterinin biraz serseri bir rolü vardı. Yanlış hatırlamıyorsam Savcı’nın kimliğini kullanarak gösterilere katılmış ve ablasının başına bir çok iş açmıştı. Muhteşem Yüzyıl dizisinde de boy gösteren güzel yetenek dizide Şehzade Mehmet’in gözdesi Clara’yı canlandırmıştır. Kendine has naifliği ve duru güzelliği ile diline dökülen aksanı birleşince ortaya muhteşem bir karakter çıkartıyor. İrem Helvacıoğlu adım adım zirveye tırmanırken 2015 yılında ekranlara gelen Güneşin Kızları dizisinde rol almıştır. Dizide kötü bir karakter olan Tuğçe karakterini canlandıran oyuncunun oynadığı karakteri sevenler bile bulunuyor.

[mavitext]Sen Anlat Karadeniz Tahir Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

İrem Helvacıoğlu, kötü bir karakteri oynasa da ortaya koyduğu performans sayesinde izleyiciyi kendine hayran bırakıyor. Mimik hareketleri ve kötü yönlerini örten oyununun ortaya koyduğu gerçeklik izleyiciyi kendisine hayran bıraktırıyor. Oyuncu Güneşin Kızları’ndan sonra No: 309’da da kötü kadın karakterini canlandırmıştır. Pelinsu karakterini canlandıran oyuncu sevdiği adam için her şeyi göze alan ve kötülük yapmaktan çekinmeyen bir karakteri canlandırıyor. Sen Anlat Karadeniz dizisinde ise şiddete uğrayan iyi bir kadın karakteri Nefes’i canlandıracak oyuncuya rolünde başarılar diliyoruz.

[pembetext]Sen Anlat Karadeniz Dizi Müzikleri? Tıklayınız![/pembetext]

İrem Helvacıoğlu Videosu!

Etiketler: sen anlat karadeniz nefes boyu sen anlat karadeniz nefes gerçek adı sen anlat karadeniz nefes kimdir sen anlat karadeniz oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL