Sen Anlat Karadeniz Nefes Ölecek mi, İrem Helvacıoğlu Diziden Ayrılacak mı?

Sen Anlat Karadeniz Nefes Ölecek mi, İrem Helvacıoğlu Diziden Ayrılacak mı?

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Başladığı günden beri izlenme oranlarını arttırarak devam eden Sen Anlat Karadeniz’de tehlike çanları çalmaya devam ediyor. Yeni yıl diziye uğursuz gelmiş gibi. Dizinin öenmli karakteri Nefes’i canlandıran oyuncu İrem Helvacıoğlu diziden çıkıyor mu?

Daha önceki yazımızda bu konuyu ele almış ve yapım şirketi, kanal ve İrem Helvacıoğlu arasındaki gerilimi siz değerli takipçilerimizle paylaşmıştık. Her şey İrem Helvacıoğlu’nun O Ses Türkiye’nin yılbaşı çzel programına katılmak istemesi ile başladı. Helvacıoğlu’nın menajeri kanal ile görüşmüş ve dizide çalan bir şarkıyı söylemek istediklerini belirtmiş. Tabi Kanal durumu yapım şirketine iletmiş.

Sonrasında ise İrem Helvacıoğlu’na yasak gelmiştir. İrem Helvacıoğlu yarışmanın çekimlerine katılmış olsada yasak gereği oyuncunun bölümleri kanalın yayın bandından çıkartılmıştır. İşte bu durum yapım şirketi ve oyuncu arasındaki problemin kaynağı olmuştur. Bu olay sonrası ise Nefes karakterinin diziden ayrılacağı dedikoduları ayyuka çıktı.

Gelen bilgilere göre İrem Helvacıoğlu’nun diziden ayrılma kararı aldığı ancak bu durumun kanal ve yapım şirketi arasında yapılan görüşme ile tatlıya bağlandığı yönünde. Tabi üstü kapatılan yada örtülen bu tarz problemler yarın bir gün yeniden gün yüzüne çıkabilir. Sevilen oyuncu ani bir kararla diziden çıkartılabilir. Herşey önümüzdeki bölümlerde belli olacaktır. Sizce Nefes karakterinin çıkması diziyi olumsuz etkiler mi? Yorumlarınızı bekliyoruz. Osman Sınav’ın Nefes’in(İrem Helvacıoğlu) gönderilip gönderilmeyeceği ile ilgili açıklamalarını buradan okuyabilirsiniz.

Etiketler: sen anlat Karadeniz nefes diziden çıktı mı Sen Anlat Karadeniz Nefes öldü mü Sen Anlat Karadeniz Nefes ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL