Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları Konusu Karakterleri Kim Kimdir? Oyuncu Kadrosu

Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları Konusu Karakterleri Kim Kimdir? Oyuncu Kadrosu

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Osman Sınav’ın yöneteceği Sinegraf’ın senaryosunu yazdığı dizi Sen Anlat Karadeniz yakında Atv ekranlarında başlıyor. Trabzon ve bağlı ilçelerde çekilecek olan dizi Sen Anlat Karadeniz ” şiddete boyun eğmeyen bir kadının hikayesi” sloganı ile  izleyici ile buluşacak. Geçmişte bir çocuk gelin olarak para karşılığı satılan ve kocasından şiddet gören Nefes ve oğlu Yiğit’in hikayesini anlatan dizi Sen Anlat Karadeniz güçlü kadrosu ile de iddialı bir yapım olacak. Karadeniz türkü ve şarkılarının çokça duyulacağı dizide Burcu Binici, Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Öykü Gürman gibi isimler yer alacak. Dizinin 2018 ocak ayında Atv ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Sen Anlat Karadeniz oyuncu kadrosu ve karakterleri ise yazımızın devamında.

Sen Anlat Karadeniz Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Ulaş Tuna Astepe Kimdir?

1988 yılında İzmit’te dünyaya gelen oyuncu lise eğitimini İstanbul Lisesi’nde tamamlamıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. 2008 yılında Osmanlı Cumhuriyeti adlı filmde kostüm asistanlığı yapan oyuncu tiyatro ve sinema sektörüne adım atmıştır. Kara Dayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı Mahir karakterinin kardeşi Orhan’ı oynayan ve burada tanınan oyuncu Analar ve Anneler dizisinde rol aldıktan sonra Rüya dizisinde Alaz karakterini canlandırmıştır.

[pembetext]Sen Anlat Karadeniz Çalan Dizi Müziği İçin Tıklayınız![/pembetext]

İrem Helvacıoğlu Kimdir?

1990 yılında Almanya’da dünyaya gelen güzel oyuncu 1.70 boyunda 55 kg ağırlığındadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim alan oyuncu Kurtlar Vadisi’nde Esra karakterini canlandırmıştır. Muhteşem Yüzyıl, Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Güneşin Kızları dizilerinde rol alan oyuncu son olarak Fox ekranlarında yayınlanan dizi No: 309’da Pelin Su karakterini canlandırmıştır.

[pembetext]Sen Anlat Karadeniz Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Burcu Binici Kimdir? (Kadroda Yer Almıyor)

1986 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. Şan eğitimi alan oyuncu asma davul ve nagarada çalışıyor. Bir Bulut Olsam adlı dizide Gülengül karakterini canlandıran oyuncu Dürüye’nin Güğümleri, 6 Mantı, Uçurum adlı projelerde rol almıştır. Eray Koçak ile evlenen oyuncu 2 ay sonra boşandı.

Mehmet Ali Nuroğlu Kimdir?

1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Selin Şekerci ile evlenen oyuncu sonrasında ayrılmıştır. Oyuncu Çiçek Gülsan ile evlenmiştir. Tatar Ramazan, Güzel Köylü, Rüya, Çanakkale Yüzyıllık Mühür adlı projelerde yer almıştır.

Sinan Tuzcu Kimdir?

1977 yılında Gaziantep’de dünyaya gelen oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı’ndan mezun oldu. Oyuncu Orada, Veda ve Saruhan adlı projelerde rol almıştır.

Gözde Kansu Kimdir?

1980 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Oyuncu Al Yazmalım, Hanımın Çiftliği, Ankara’nın Dikmeni, Gecenin Kraliçesi dizilerinde rol alan oyuncu İçerde dizisinde Yeşim karakterini canlandırmıştır.

Öykü Gürman Kimdir?

1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen sanatçı Pera Güzel Sanatlar Lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı’nı kazanmış keman ve şan dersleri almıştır. Kısmet, İkisi Bir Arada, Bir Başka albümlerini çıkarmıştır. Urfalıyam Ezelden, Panzehir isimli projelerde yer almıştır. 

Sait Genay Kimdir?

Hilmi Özçelik Kimdir?

Cem Anıl Kenar Kimdir?

Furkan Aksoy Kimdir?

Belfu Benian Kimdir?

Nalan Kuruçim Kimdir?

Özgür Biber Kimdir?

Senem Göktürk Kimdir?

Emre Ön Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz’de Mert Dinçer, Emre Kabakuşak’ da rol almaktadır.

Sen Anlat Karadeniz Tanıtım Fragmanı!

Etiketler: sen anlat karadeniz karakterleri sen anlat karadeniz konusu sen anlat karadeniz oyuncu kadrosu sen anlat karadeniz oyuncuları


Yorum yaz