Sen Anlat Karadeniz Saniye Kim? Asiye’nin Kız Kardeşi Saniye Hakkında Merak Edilenler

Sen Anlat Karadeniz Saniye Kim? Asiye’nin Kız Kardeşi Saniye Hakkında Merak Edilenler

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni karakterleri ve esrarengiz hikayeleriyle yayın hayatına devam ediyor. Dizinin ilerleyen bölümlerinde yeni isimler katılmaya devam edecek bunlardan biri de Asiye’nın kız kardeşine hayat verecek olan Saniye’dir. Sen Anlat Karadeniz Saniye kim? Asiye’nin kız kardeşi Saniye kim?

Sen Anlat Karadeniz Saniye karakterine hayat verecek ismi hepimiz yakından tanıyoruz. Survivor da izlediğimiz başarılarıyla adından söz ettiren Sema Sen Anlat Karadeniz dizisinde Saniye rolüyle hayat buluyor.

Survivor Sema kim? Milli sporcu olan Sema Aydemir, 17 Ağustos 1985’te Bursa’da dünyaya geldi. 33 yaşında olan Sema Survivor’la kendini daha geniş kitlelere tanıttı. . Survivor 2018 yarışmacısı Sema Aydemir, 400 mt engelli yarışlarında  gösterdiği başarıyla takdir topladı.

Sema Aydemir geçmiş yıllarda pentatlon branşında profesyonel olarak yer aldı. Sema Aydemir Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunlarında 4x400m bayrak yarışında yarışma hakkını elde etmiş, 400 mt engelli branşında ise en iyi derecesini 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara’da yapılan yarışta almıştır.

2004 yılındaki Atina Olimpiyat Oyunları’nda bronz madalya elde eden sporcumuz aynı zamanda çekiç atma sporcusu Eşref Apak ile 2016 yılında boşanmıştır. 21 Ocak 2017 tarihinde yayınlanmaya başlayan Survivor yarışmasının ünlüler kadrosunda yer almış ve bir kadın olarak üstün performans sergilemiştir.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Saniye olarak ekrana gelen sporcu Sema dizide kötü bir role hayat verecek. Mustafa’nın baldızı ve Asiye’nin kız kardeşine hayat verecek olan Sema şimdiden büyük merak uyandırdı.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde izleyeceğimiz Sema 2018 Survivor Allstar kadrosunda yer alıyordu. Son zamanlarında kolundan sakatlanan Sema zor zamanlar geçirmişti. Sancısına ve ağrısına rağmen oyunlara devam etmişti. Sıkça eleştirilerin odağı olan Sema’nın oyunculuğu çok merak ediliyor. Sizler Sema’yı nasıl buldunuz, oyunculukta geleceği parlak mı sizce?

 

Etiketler: sen anlat karadeniz saniye kim sen anlat karadeniz semanın rolü ne survivor sema sen anlat karadenizde oynayacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL