Sen Anlat Karadeniz Sezon Final Tarihi Açıklandı! 21. Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz Sezon Final Tarihi Açıklandı! 21. Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Yazar: Emre Dizi Haberleri Sen Anlat Karadeniz

Son yılların en iyi çıkış yapan Ve yükselişini sürdüren Dizisi olarak tarihe geçen Sen Anlat Karadeniz sezon final tarihi belli oldu. Çarşamba akşamları izleyenleri ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz 13 haziran Çarşamba 21. Bölümüyle sezon finali yapacak! İşte detaylar…

Kardrosunda İrem Helvacıoğlu, Ulaş Tuna Astepe, Öykü Gürman, Sinan Tuzcu, Mehmet Ali Nuroğlu, Gözde Kansu ve Çağla Demir gibi isimlerinden yer aldığı dizi ilk günden itibaren büyük ilgi görmeyi başardı. Dizi hakkında çıkan final haberleri de böylece yalanlanmış oldu.

Kurgusu, prodüksiyonu ve temasıyla yediden yetmişe herkesin ilgiyle takip ettiği dizi bir kaç bölüm sonra sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Sen Anlat Karadeniz dizisinde, Nefes’in Vedat’ın cehenneminden kaçarak Tahir’in arabasına sığınmasıyla başlayan macerası  geç ülkemizde hem de yurt dışında büyük ilgi gördü.

Dizi 6. bölümüyle yurtdışına satılmaya başladı. İlk kez bir Türk Dizisinin ihracatı bu kadar kısa sürede gerçekleşti dizi bu özelliğiyle de ilk olmayı başardı. Dizinin son bölümlerinde Yiğitin velayetini almak için evlenen. Tahir ve Nefes,  Vedat’ın şeytani planıyla alt üst olacaklar. Sadece bununla kalmayacak, Vedat Nefes’i geri alabilmek için daha çok canlar yakacak.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi 21. Bölümüyle sezon finali yaparak ekranlara kısa bir süre ara verecek. 3 aylık bir tatilin ardından dizi Yen’i sezonda yepyeni maceralarla ekrana gelecek. Nefes ve Tahir’in acı dolu hikayesi Yen’i sezonda da devam edecek.

Sen Anlat Karadeniz 2. Sezonda Yeni heyecanlar Ve  oyuncularla yayın hayatına devam edecek. Bomba gibi bir sezon izleyenleri bekliyor. Sen Anlat Karadeniz sezon finali tarihi açıklandı mı ne zaman sezon finali yapacak sorularını sizler için yanıtladık.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi 2. Sezon Yaşacaklarla ilgili görüş Ve düşünce

Etiketler: Sen Anlat Karadeniz 21. Bölüm sezonu finali fragmanı Sen Anlat Karadeniz sezon finali tarihi açıklandı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL