Sen Anlat Karadeniz Sezon Finalinde Nefes'in Söylediği Şarkı Ve Sözleri (13 Haziran)

Sen Anlat Karadeniz Sezon Finalinde Nefes'in Söylediği Şarkı Ve Sözleri (13 Haziran)

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·05:32 Haziran 13, 2018

Sen Anlat Karadeniz'de heyecan ve duygu yüklü bir sezon finali izleyenler bekliyor. Yayına günden itibaren reytingleri alt üst eden ve daha ikinci haftadan en çok izlenen dizi olan Sen Anlat Karadeniz sezon finalinde İrem Helvacıoğlu kendi sesiyle bir türkü seslendirecek. 

Tahir için Karadeniz’e veda etme zamanı gelmiştir. Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu Karadeniz’i, Nefes ve Yiğit’le kalabilmek için arkasında bırakmaya razıdır. Nefes en başından itibaren bu fikre karşı çıksa da artık onun için de başka bir yol kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes’i kavuşturamadığı için bunun vicdan yükünü taşıyan Tahir, Mustafa’nın, Vedat’ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde çıkmaza düşer.

Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, Mustafa’nın hapse girmesiyle başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa hapse girmesine ramak kalan Nefes ve Yiğit vardır. Tahir istemese de bir tercih yapmak zorundadır.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde bu güne kadar bir çok şarkı ve türkü seslendirildi. Fakat sezon finalinde Nefes yine bir şarkı seslendirecek.

Nefes'in sezon finalinde seslendirdiği şarkı ilk olarak haberimizde paylaşılacaktır. Sizler hangi şarkıyı seslendirdiğini biliyorsanız yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Nefes'in daha önce seslendirdiği ha bu ander saevdaluk türküsü

https://www.youtube.com/watch?v=_U6i5nhS0Nk

Yorum yaz