Sen Anlat Karadeniz Tahir Kim? Gerçek Adı? Boyu, Rol Aldığı Diziler

Sen Anlat Karadeniz Tahir Kim? Gerçek Adı? Boyu, Rol Aldığı Diziler

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Atv ekranlarının merakla beklenen dizisi Sen Anlat Karadeniz’de rol alacak oyuncular belli olmaya başladı. Kadına şiddetin anlatıldığı dizide bu şiddete karşı gelen Tahir karakteri merak konusu oldu. Dizide Tahir karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ulaş Tuna Astepe’dir. Ulaş Tuna Astepe kimdir? Tanıyalım.

Sen Anlat Karadeniz Tahir Kim? Gerçek Adı? Boyu, Rol Aldığı Diziler

Ulaş Tuna Astepe, 1988 yılında İzmit’de dünyaya geldi. 1.89 boyunda 80 kg ağırlığındadır. Başak burcu olan oyuncu kahverengi göz rengine sahiptir. Eğitimini Mimar Sinan Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. Oyuncu 1999 yılında herkesi derinden etkileyen depreme yaklanmış ve bu zamanı unutamamıştır. İlk işi ise Osmanlı Cumhuriyeti filminde kostüm asistanlığı yapmaktır. Çocuk yaştan itibaren oyunculuğa olan merakı oyuncu olmasında en büyük etkenler arasındadır.

Ulaş Tuna Astepe ilk olarak Atv ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisinde Orhan karakterini canlandırmıştır. Dizide Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel, Çetin Tekindor gibi ünlü isimler ile birlikte rol alan oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı Mahir karakterinin kardeşini canlandırmıştır. İlk projesi olmasına rağmen üstün bir performans gösteren oyuncunun kariyerinin önü açılmış oldu. Karadayı dizisinin olduğu yıllarada tiyatro ile de ilgilenen oyuncu Bayrak, Cam Yapraklar, Babamın Cesetleri oyunlarında da rol almıştır. Oyuncu tiyatro ve dizi dışında sinema filminde de rol almıştır.

[mavitext]Sen Anlat Karadeniz Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Ulaş Tuna Astepe, 2010 yılında Üniversiteli isimli filmde rol almış, 2013 yılında ise Zaiyat isimli filmde rol almıştır. Filmde Mete karakterini canlandırmıştır. Aynı yılda Meşakkat ve Karısı filminde rol almıştır. Oyuncu 2015 yılında Balık Havuzu filminde rol almıştır. 2016 yılında ise Körfez isimli filmde rol almıştır. Filmde Selim karakterini canlandırmıştır. Oyuncu 2016 yılında Analar ve Anneler isimli dizide rol almıştır. Dizide Mustafa karakterini canlandırmıştır. Dizide Sinem Kobal, Okan Yalabık, Hazar Ergüçlü, Binnur Kaya gibi önemli isimler yer almıştır. Oyuncu son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Rüya adlı dizide rol almıştır. Dizide Alaz karakterini canlandıran oyuncu dizideki performansı ile takdir topladı. Dizide Hazal Filiz Küçük Köse, Ceyhun Mergiroğlu, Özge Özdener, Atilla Saral gibi isimler yer almıştır.

[pembetext]Sen Anlat Karadeniz Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Ulaş Tuna Astepe Videosu!

Etiketler: sen anlat karadeniz tahir boyu sen anlat karadeniz tahir gerçek adı sen anlat karadeniz tahir kimdir


Yorumlar

  • rabia naz

    Ben onu gordu!m goreli hayatim sanki yeniden basladi

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL