Sen Anlat Karadeniz Tahir Nasıl Kurtulacak? Tahir’i Kim Kurtaracak?

Sen Anlat Karadeniz Tahir Nasıl Kurtulacak? Tahir’i Kim Kurtaracak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sen Anlat Karadeniz’de Vedat’ın planı tıkır tıkır işlemiş ve Cemil Tahir’i vurmuştur. Şimdi herkesin merak ettiği konu Tahir can çekişirken onu kim kurtaracak? Cemil, kızı gibi onun da can çekişerek ölmesi için kalbinin bir kaç milim ötesinden vurmuştur. Ve ardından onu yaylada bir kulübeye kapatmıştır. Tahir’i kim kurtaracak? Tahir nasıl kurtulacak?

Tahir mutlaka kurtulmayı başaracak fakat onu kim kurtaracak herkes tarafından çok merak ediliyor. Dizinin bu bölümünde Ceylan karakteri ortaya çıktı ve Nefes’in kızı Ceylan konuşamıyor ve duyamıyor. Cemil Tahir’i vurduğunu herkese söyler. Bundan sonra neler yaşanacak?

Nefes Tahir’in vurulduğunu öğrendiği an hayatının en büyük üzüntüsünü yaşar. Bu hayattaki tek dayanağı tek yoldaşı olan Tahir’i kaybetmekten korkan Nefes neler yaşayacak? Tahir’i kim kurtaracak?

Tahir’in kurtulması büyük ihtimal asker arkadaşı Ali tarafından olacak. Çünkü onun Ceylan’ı bulmak için gittiği yeri sadece o biliyor. Ali’nin sayesinde Tahir kurtulacak.

Tahir yaralı bir halde bulunacak ve acilen hastaneye kaldırılacak. Tahir hastanede yapılan müdahalenin ardından kendine gelecek ve onun yaralarını saracak en büyük yardımcısı Nefes olacak.

Etiketler: sen anlat karadeniz tahiri kim kurtaracak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL