Sen Anlat Karadeniz Tahir Vedat’ı Vurdu mu? Vedat Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Sen Anlat Karadeniz Tahir Vedat’ı Vurdu mu? Vedat Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

ATV ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz tüm heyecanı ile devam ederken dizinin yeni bölüm fragmanında Tahir Vedat’ı bir gemiye kaçırarak ip ile asar. Sonrasında ise Tahir elindeki silah ile Vedat’ın kafasına sıkmak ister. Vedat beni öldüremezsin derken Tahir ” cehennemde görüşürüz” der. Sonrasında bir el silah sesi duyulur. Peki Tahir Vedat’ı vurdu mu? Vedat öldü mü? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz Tahir Vedat’ı Vurdu mu? Vedat Öldü mü?

Sen Anlat Karaeniz dizisinde olaylar durmak bilmiyor. Tahir ile Vedat dizinin ilk bölümünden beridir yıldızları barışmayan iki karakter. İnsan ilk gördüğü insanla yıldızı barışmayınca sonrasında da barışmayacağı belli oluyor. Zaten Vedat gibi bir psikopatla kimin yıldızı barışabilir. Vedat’ın çevresindekiler de mecburiyetten ya da tehdit ile yanında duruyor. Herkes rahat olsa Vedat’ın yanında silahlı bir tek adamı kalmaz. Öte yandan Tahir ile Vedat’ı karşı karşıya getiren durum ise Tahir’in Nefes’in kaçmasına yardım etmesi ve Vedat’ın elinden Nefes’i kurtarması oldu.

Tahir ile Vedat bir Nefes yüzünden bir Yiğit yüzünden karşı karşıya gelmiş ve Tahir çoğu zaman Vedat’ı iyi bir dövmüştü. Ancak Vedat son zamanlarda sinirlerini aldırmış gibi sinsice hareket ediyor ve Nefes’e ulaşmanın yolunu daha sakin olmakta arıyordu. Bunun için Berrak’ı kullanan Vedat Nefes’i ilaç ile delirtip Yiğit’i alacak sonrasında Nefes nasıl olsa gelecekti. Vedat tek yönlü değil çok yönlü ilerliyor. Bir taraftan da Nazar’ı kullanıyordu. Nazar’ın babası ile işbirliği yaparak Tahir ve ailesini maddi olarak da zor durumda bırakıp Nefes’i oradan uzaklaştırmaya çalışıyordu.

[pembetext]Sen Anlat Karadeniz Berrak Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

sen anlat karadeniz vedat öldü mü

Vedat her türlü hinliği yapıyordu ve bazı durumların Tahir farkına varınca Vedat’ı öldürmeye karar verdi ve ailesi ile çaktırmadan vedalaştı. Sonrasında Vedat’ı bir gemiye kaldıran Tahir burada elini kolunu bağladığı Vedat’ı tavana asmış ve başına silah dayamıştı. Vedat Tahir’e beni öldüremezsin derken Tahir ise “cehennemde görüşürüz” dedi. Sonrasında ise Tahir’in ellleri kelepçeli bir şekilde polis tarafından alındığını görüyoruz. Peki Tahir gerçekten Vedat’ı öldürdü mü? Vedat ölecek mi? Tahir hapse mi girecek?

Tahir’in Vedat’ı öldürmesi demek Tahir’in hapse girmesi ve diziden de çıkması demek. Dolayısıyla Tahir Vedat’ı öldürmedi. Sadece adam kaçırmadan içeri girecek. Vedat’ın eline bir koz daha geçecek. Vedat Tahir’den şikayetçi olursa Tahir’in içeride yatması bile mümkündür. Bakalım Tahir bu işten nasıl kurtulacak?

[mavitext]Sen Anlat Karadeniz 12. Bölüm Fragmanı? Tıklayınız![/mavitext]

Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm Fragmanı

Etiketler: sen anlat karadeniz vedat öldü mü sen anlat karadeniz vedat ölecek mi sen anlat karadeniz vedata ne oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL