Sen Anlat Karadeniz Tahir’in Sevgilisi Kim? İnstagram Hesabı Nedir?

Sen Anlat Karadeniz Tahir’in Sevgilisi Kim? İnstagram Hesabı Nedir?

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz dizisinin başrol oyuncusu Tahir karakterini  Ulaş Tuna Astepe canlandırıyor. Bu diziyle yıldızı parlayan Ulaş Tuna Astepe, kariyer merdivenlerini hızla tırmanacak. Şimdilerde özellikle genç kızların peşinde olduğu Sen Anlat Karadeniz Tahir’in sevgilisi kim? İnstagram hesabı ne?

Sen Anlat Karadeniz Tahir kim sorusu dizinin başlamasıyla birlikte geniş bir izleyici kitlesi tarafından merak edildi ve araştırıldı. Karadeniz’in fırtınalı genci Tahir’i herkes kısa sürede çok sevdi. Ulaş Tuna Astepe kim?

24 ocak Çarşamba  ATV ekranlarında yayınlanan yeni dizi Sen Anlat Karadeniz’in yakışıklı oyuncusu Ulaş Tuna Astepe izleyenlerin beğenisini kazandı. Başarılı oyunculuğu sayesinde dikkatleri üzerine toplayan Ulaş Tuna Astepe’nin hayatına dair pek çok şey merak ediliyor. Basınla arası çok iyi olmayan Ulaş Tuna Astepe özel hayatına dair açıklamalar yapmaktan çekiniyor. Fakat bir özel hayatına ilişkin önemli bilgilere ulaştık.

Ulaş Tuna Astepe, 1 Ocak 1988 yılında İzmit’te doğmuştur. 1999 yılında yaşanan büyük kayıplar verdiğimiz deprem felaketine şahit olmuş olan Ulaş Tuna Astepe bu olaydan 1-2 sene sonra babasını kaybetmiştir. Depremden sonra ve babasının ölümünün ardından İstanbul’a yerleşmiştir. Lise eğitimini İstanbul Erkek Lisesinde tamamlamış, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Devlet Konservatuvarında Tiyatro Bölümü başarıyla tamamlamıştır

Ulaş Tuna Astepe, oyunculuk kariyerine ilk adımı 2012 yılında Atv ekranlarından yayınlanan ve çok ses getiren Karadayı adlı dizi ile atmıştır. Bu dizide Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Koreli ile birlikte rol alarak Orhan Kara karakterini hayat vermiştir. Başarılı performansı sayesinde dikkatleri üzerine toplayan Astepe, ikinci dizisine uzun bir aranın ardından başlamıştır.

Sen Anlat Karadeniz’in Tahiri Ulaş Tuna Astepe’nin Cansu Baydar’la birlikte olduğunu öğrendik.

Cansu Baydar ile ilgili detaylı bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.


Ulaş Tuna Astepe’nin Yeni Sevgilisi Cansu Kim? Kaç Yaşında, Boyu, Mesleği


Etiketler: sen anlat karadeniz tahir kim sen anlat karadeniz ulaş tuna astepe kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL