Sen Anlat Karadeniz Vedat Diziden Ayrıldı Mı? Mehmet Ali Nuroğlu Diziden Neden Ayrıldı?

Sen Anlat Karadeniz Vedat Diziden Ayrıldı Mı? Mehmet Ali Nuroğlu Diziden Neden Ayrıldı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sen Anlat Karadeniz son 6 yılın en iyi çıkış yapan dizisi olarak kayıtlara geçse de dizide günden güne kayıp haberleri gelmeye başlıyor. Dizinin en önemli ve kilit karakterlerinden biri olan Vedat diziden ayrıldı mı? Mehmet Ali Nuroğlu diziden neden ayrıldı?

Sen Anlat Karadeniz oyuncu kadrosunda Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Gözde Kansu, Öykü Gürman, Sinan Tuzcuoğlu, Furkan Aksoy, Cem Anıl Kenar ve Mehmet Ali Nuroğlu gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizi yayın hayatına başladığı andan itibaren büyük bir ilgi görmeyi başardı. Dizi 21 bölüm boyunca önemli bir yol aldı. Başlarda yapılan şive hataları son bölümlerde tamamen ortadan kalktı. Dizi başarısını çeşitli ödüllerle taçlandırdı.

Sen Anlat Karadeniz, bu başarısını hiç kuşkusuz kamera önünde ve arkasında emeği geçen ekibine borçlu. Dizinin en güçlü ve en başarılı isimlerinden biri olan Mehmet Ali Nuroğlu, Vedat profilini izleyenlere son derece profesyonel bir şekilde geçirmeyi başardı. Fakat dizinin 2. sezonunda yer almayacağı ve diziden ayrıldığı son zamanlarda öne sürülen iddialar arasındaydı. Hiç bir oyunculuk sırıtması hissettirmeden Vedat rolünü başarıyla yerine getiren Mehmet Ali Nuroğlu diziden ayrıldı mı, neden ayrıldı?

Dizi 2. sezona başlar başlamaz ayrılık haberleri art arda geldi. İlk ayrılık haberi Eyşan karakterine hayat veren Gözde Kansu’dan gelmişti. Ardından dizinin görüntü yönetmeni Emre Kabakuşak’ın projeden ayrıldığı açıklandı. Ve son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinin hikayesinin mimarları Nehir Erdem ve Ayşe Eryılmaz senaryo ekibinden ayrıldığını sosyal medya hesaplarından açıkladı.

TIKLA>>> Sen Anlat Karadeniz’in Vedat’ı Çukur’da; Hangi Karakteri Canlandıracak?(Mehmet Ali Nuroğlu)

Sen Anlat Karadeniz dizisiyle ilgili son ayrılık iddiası dizide Vedat karakterine hayat veren Mehmet Ali Nuroğlu ile ilgili oldu. Mehmet Ali Nuroğlu Sen Anlat Karadeniz kadrosundan ayrıldı mı, yerine kim gelecek soruları dizi severler tarafından araştırılıyor

Dizinin son bölümünde yaşananlarda oyuncu Nuroğlu’nun ayrıldığı haberleri doğrular nitelikte gerçekleşti. Peki son bölümde neler oldu? Sen Anlat Karadeniz 6 Mart Çarşamba günü ekranlara gelen 44. Bölümü ile heyecan ve aksiyonu doruklara çıktı. Dizinin son bölümünde Vedat, Nefes’in hayallerini kabusa çevirmeye niyetliydi.

Son bölümde Vedat Nefes ve Yiğit’i kaçırmış ve Nefes’e eski günlerini yalatacaktır. Tahir’in babasının ise Deli Tahir olduğu gerçeği Konak’a ve Kaleli ailesine bomba gibi düşmüştür. Tahir, Nefes’in yaralarını sarmak için her şeyi yapacaktır ancak Vedat rahat durmaz.

Tahir, Nefes’in yaralarını sarmaya kaldığı yerden devam ederken Vedat, Nefes’in hayallerini kabusa çevirir. Dizinin son fragmanında ise Vedat’ın öldüğü görüntüler izleyenleri şok etmiştir. Vedat öldü mü, ölecek mi, diziden ayrılacak mı soruları sonunda cevap bulur.

Mehmet Ali Nuroğlu’nun diziden ayrılmak istediğini fakat yapımcıların kendisini ikna etmek için çabaladıklarını öğrenmiştik. Daha önce diziden ayrılma nedeninin çekimlerin Karadeniz’de gerçekleşiyor olması olarak belirtmiştik. Oyuncuların çoğu ailesinden uzakta zorlu ve yorucu şartlarda çalışıyor. Bu yüzden diziden ayrılmak istiyorlardı.

Sen Anlat Karadeniz Vedat diziden ayrıldı mı? Neden ayrıldı? Soruları artık netlik kazandı. Oyuncu ve yapım şirketinin anlaşamadığı ve oyuncu ile yolların ayrıldığı kesinleşti. Vedat karakteri dizinin son bölümünde ölerek diziden ayrılıyor.

Etiketler: sen anlat karadeniz mehmet ali nuroğlu diziden neden ayrıldı sen anlat karadeniz vedat diziden ayrıldı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL