Sen Anlat Karadeniz Vedat Kimdir? Nefes’in Kocası (Mehmet Ali Nuroğlu)

Sen Anlat Karadeniz Vedat Kimdir? Nefes’in Kocası (Mehmet Ali Nuroğlu)

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Atv ekranlarında yeni bir dizi daha izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Sen Anlat Karadeniz geniş oyuncu kadrosu ve işlediği konular ile izleyiciyi etkileyeceğe benziyor. Dizide rol alan karakterlerde belli olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de Vedat karakteridir. Sen Anlat Karadeniz’de Nefes’in kocası olan ve Nefes’e sürekli şiddet uygulayan Vedat karakterini canlandıran oyuncu ise Mehmet Ali Nuroğlu’dur. Peki Mehmet Ali Nuroğlu kimdir? Tanıyalım.

Sen Anlat Karadeniz Vedat Kimdir? (Mehmet Ali Nuroğlu)

Mehmet Ali Nuroğlu 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.78 boyunda, 70 kg ağırlığında olan oyuncu kahverengi gözlere siyah saçlara sahiptir. Üniversite eğitimi için Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü tercih eden ve okuyan oyuncu başak burcudur. Oyuncu 2011 yılında Çiçek Gülsen ile evlendi. Üniversite yıllarında Felsefe ile ilgilenen oyuncu bunun için bu bölüme girmiş ancak 3. sınıfta Felsefe Bölümü’nden ayrılmıştır. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü2nden sonra Ankara Devlet Tiyatrosu’nda çalışmaya başlamıştır.

Mehmet Ali Nuroğlu, Üniversite’de iken TRT ekranlarında yayınlanan dizi Yuvadan Bir Kuş Uçtu’da küçük bir rol alarak oyunculuğa adım atmış oldu. Çağan Irmak’ın yazıp yönettiği dizi Çemberimde Gül Oya’da rol aldı. Bunun için İstanbul’a gelen oyuncu dizide Mehmet karakterini canlandırmıştır. Dizide Selda Alkor, Özge Özberk, Melisa Sözen, Işık Aras, Işıl Yücesoy, Kenan Bal, Tuğba Büyüküstün, Goncagül Sunar gibi bir çok isim yer almıştır. Mehmet Ali Kurtoğlu 2009 yılında Selin Şekerci ile evlenmiş 2011 yılında ise boşanmıştır.

[mavitext]Sen Anlat Karadeniz Nefes Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Mehmet Ali Nuroğlu, 2014 yılında Kuş Uykusu adlı sinema filminde rol aldı. Filmde Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Melisa Sözen ile birlikte rol almıştır. Oyuncu 2014 yılında Güzel Köylü isimli dizide rol almıştır. Dizide Berk Cankat ve Gizem Karaca başrol oynamıştır. Kırık Kanatlar, Umut Adası, Zincirbozan, Peri Tozu, Nokta, Başka Semtin Çocukları, Sonsuz, Vurgun, Uçurum, Tatar Ramazan oyuncunun rol aldığı bazı projelerdir. Mehmet Ali Nuroğlu 2016 yılında yayınlanan Rüya adlı dizide Yaren karakterini canlandırmıştır. Yine aynı yılda Çanakkale Yüzyıllık Mühür adlı filmde rol almıştır.

[pembetext]Sen Anlat Karadeniz Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Mehmet Ali Nuroğlu Videosu

Etiketler: sen anlat karaadeniz vedat gerçek adı sen anlat karadeniz vedat kimdir sen anlat karadeniz vedat rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL