Sen Anlat Karadeniz Vedat Öldü Mü? Diziden Ayrılacak Mı ?

Sen Anlat Karadeniz Vedat Öldü Mü? Diziden Ayrılacak Mı ?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sen Anlat Karadeniz dizisi Vedat Ölecek Mi ? Sen Anlat Karadeniz Dizisi Vedat Diziden Ayrılıyor Mu ? Diziye Ara Mı Verecek ?Dizinin oldukça ses getiren karakteri Vedat Sayar Öldü mü ? 19 aralık çarşamba akşamı yayınlanacak yeni bölümde izleyici bu bölümü oldukça merak ediyor. Biz de sizlere bu soruların cevabını yazımızın devamında vereceğiz. Sen Anlat Karadeniz Vedat ölecek mi? Öldü Mü?

Atv ekranlarında çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi zirve isim “Sen Anlat Karadeniz” bomba gibi bölümü ile 2 sezonda yine ekranda. Sen Anlat Karadeniz’in kötü adamı Vedat dizinin 19 aralık yayınlanan yeni bölümünde Nazar, Nefes, Mercan, Berrak ve Asiye’nin gazabına uğrayacak. Hepsinin hayatında büyük yaralar açan Vedat ölecek mi?

Nazar Vedat’la evlendikten sonra büyük eziyetlere maruz kalmıştır. Asiye bebeği karnındayken Vedat tarafından kaçırılmış ve bebeğini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştır. Mercan ise boynundan asılmış ölümün soğuk nefesini ensesinde hissetmiştir. uzun bir süre felç kalmıştır. Berrak ise yıllarca Vedat tarafından kandırılmış ve babası onun tarafından öldürülmüştür.

Nefes ise 8 yıl boyunca her gün işkence ve tecavüze maruz kalmış ve hayatı zehir olmuştur. Hepsi bir araya gelir ve Vedat’ı kaçırır. Vedat’ı öldürmeye  en cesaretli isim ise Mercan’dır. Mercan Vedat’ı öldürecek mi?

Vedat her zaman olduğu gibi bu bölümde ölmeyecek. Artık Sen Anlat Karadeniz dizisinde kalite her geçen daha da düşüyor. Her bölüm ya Vedat vuruluyor ya da Tahir. Ve mutlaka hayatta kalmayı başarıyor. Sen Anlat Karadeniz Vedat  öldü mü? Ölecek mi? Diziden ayrıldı mı soruları daha uzun süre araştırılacak. Fakat cevap daha uzun süre hayır olacak.

Sen Anlat Karadeniz dizisinin İlk bölümünden itibaren izleyiciyi hayat verdiği karakterle oldukça sinirlendirsede gösterdiği performansla herkesi kendine hayran bırakan Vedat karakteri 3 Ekim Çarşamba günü yayınlanan bölümde nefes tarafından vuruldu.

Vedat karakterine hayat veren Mehmet Âli Nuroğlu’nundiziden ayrılacağı daha yaz aylarında gündeme bomba gibi düşmüştü. Fakat Mehmet Âli Nuroğlu konu ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı için konu havada kalmış ve kesin bir sonuç elde edilememiştir. Nefesin tek kurşunla kafasından vurdu vedat kanlar içinde yere serildi ve hiçbir yaşam belirtisi vermedi. İlerleyen bölümlerde Nefes’in Tahir ile evlenmesi ile birlikte Vedat ile Tahir arasındaki savaş oldukça büyüdü. Arasındaki bu rekabet ve savaş bir gün can alacak. Bu savaşın arasında Yiğit’e neler olacak oldukça merak konusu. Şuan için diziden ayrılık haberi yok.  Dizi ile ilgili bilgi akışı sağlandığında sizler ile sitemiz üzerinden paylaşımda bulunuruz.

Etiketler: sen anlat karadeniz vedat ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL