Sen Anlat Karadeniz’in Vedat’ı Çukur’da; Hangi Karakteri Canlandıracak?(Mehmet Ali Nuroğlu)

Sen Anlat Karadeniz’in Vedat’ı Çukur’da; Hangi Karakteri Canlandıracak?(Mehmet Ali Nuroğlu)

Yazar: Emre Çukur

Kulislerde bomba etkisi yapan bir haber hızla yayıldı. Sen Anlat Karadeniz’in Vedat’ı Mehmet Ali Nuroğlu Çukur’a transfer oldu bilgisi sosyal medyada da hızla yayıldı.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde oynadığı Vedat karakteri ile her kesimin beğenisini kazanan Mehmet Ali Nuroğlu diziden ölerek ayrılmıştı. Şimdi ise kulislere bomba bir iddia düştü. Nuroğlu’nun Çukur dizisine dahil olduğu bilgisi magazin kulislerinde deprem etkisi yaptı. Peki Mehmet Ali Nuroğlu Çukur’da hangi karakteri canlandıracak, detaylar belli oldu mu?

Çukur’da geçtiğimiz hafta aksiyon dolu bir bölüm ekranlara gelmişti. Karakuzular, Koçovalılar’a saldırmış ve Çeto Mahsun’un ölüm haberi ile yıkılmıştı. Bu haberle kendisini kaybeden Çeto, Çukur’a savaş açmıştı. Koçovalı ailesine saldıran Çeto onlara zor anlar yaşatmıştı. Ancak son anda ortaya çıkan Mahsun Çeto’yu öldürmüş ve bu sahne izleyenleride şaşırtmıştı.

Çeto gibi başarılı bir karakterin diziden ayrılması ise dizi severleri üzmüştü. Kötü bir karakterde olsa diziye renk katan, aksyon ve hareket getiren birisiydi. Şimdi yeni kötü karakter kim olacak, bu tartışılıyor. Tam da bu tartışmaların ortasında Mehmet Ali Nuroğlu’nun Çukur dizisine dahil olduğu bilgisi geldi. Peki Nuroğlu Çukur’da kimi canlandıracak?

Mehmet Ali Nuroğlu Hangi Karakteri Canlandıracak?

Mehmet Ali Nuroğlu Sen Anlat Karadeniz dizisinde güçlü bir karakteri oynamıştı. Başarılı oyuncu kötü karakter rolü ile 7den 70e herkesin beğenisini kazandı. Çukur’da da güçlü bir karakteri canlandıracağına kesin gözüyle bakılıyor. Gelen bilgilere göre Yeni Baykal’ın Mehmet Ali Nuroğlu olduğunu yüksek ihtimaller arasında. Şuana kadar yüzü gözükmeyen karakter için araştırmalar ve görüşmeler sürüyordu.

Güçlü bir karakter için araştırmalar sürerken Nuroğlu’nun Sen Anlat Karadeniz dizisinden ayrılması Çukur yapımcısını heyecanlandırdı. Hemen oyuncuya teklif gitti ve teklifi kabul etmesi ile çekimler de başladı. Mehmet Ali Nuroğlu Çukur’un yeni bölümlerinde Baykal karakteri ile karşımıza çıkacak.

Etiketler: çukur Mehmet Ali Nuroğlu yeni baykal mı çukur yeni baykal kim Mehmet Ali Nuroğlu çukurda kimi canlandıracak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL